• Programma

  • Thuiswedstrijden komende maand
    Datum TijdWedstrijdDetails
    28 apr. 09:00Union JO11-3 - Blauw Wit JO11-2
    28 apr. 09:00Union JO15-3 - AWC JO15-4
    28 apr. 10:00Union JO13-3 - ST: SVO '68/VVLK JO13-2
    28 apr. 11:00Union JO11-1 - Achilles '29 JO11-2
    28 apr. 11:00Union JO13-1 - Achilles '29 JO13-1
    28 apr. 11:00Union MO17-1 - Epe MO17-1
    28 apr. 13:00Union JO17-4 - Achilles '29 JO17-2
    28 apr. 13:00Union JO17-1 - DVC '26 JO17-1
    28 apr. 13:00Union JO15-1 - HVCH JO15-1
    28 apr. 15:00Union JO19-3 - AWC JO19-5
    28 apr. 15:00Union JO19-1 - Vriendenschaar JO19-1
    28 apr. 15:00Union 2 - Kolping-Dynamo 3
    28 apr. 16:00Union VR1 - SDC Putten VR1
    28 apr. 17:00Union Veteranen - Beekseboys Veteranen
    29 apr. 11:00Union 4 - Beuningse Boys 5
    2 mei. 19:00Union G1 - Hatert G1G
    5 mei. 09:00Union JO9-1 - Woezik JO9-1
    5 mei. 09:00Union JO9-5 - Beuningse Boys JO9-4
    5 mei. 10:30Union JO13-4 - UHC JO13-2
    5 mei. 11:00Union JO15-2 - AWC JO15-2
    5 mei. 17:00Union Veteranen - Langeboom Veteranen
    6 mei. 11:00Union 5 - ST: De Treffers/Rood Wit 2
    6 mei. 11:00Union 4 - vv Ewijk 7
    6 mei. 11:00Union VR1 - Leones VR1
    6 mei. 12:00Union 3 - De Bataven 6
    6 mei. 14:00Union 1 - AZC 1
    9 mei. 17:30Union JO15-4 - Trekvogels JO15-5
    9 mei. 20:00Union JO19-2 - BVC '12 JO19-1
    12 mei. 09:00Union JO9-4 - WVW JO9-1
    12 mei. 09:00Union JO13-3 - DVSG JO13-1
    12 mei. 09:00Union JO13-4 - SCE JO13-4
    12 mei. 10:00Union JO11-2 - Union JO11-1
    12 mei. 10:00Union MO11-1 - Trekvogels MO11-1
    12 mei. 10:00Union JO9-1 - DVOL JO9-1
    12 mei. 10:00Union JO11-7 - Union JO11-5
    12 mei. 10:00Union JO11-8 - UHC JO11-2G
    12 mei. 10:00Union JO9-7 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-11
    12 mei. 11:00Union JO15-2 - Woezik JO15-2
    12 mei. 11:00Union JO15-4 - Orion JO15-8
    12 mei. 11:05Union JO11-6 - SC Bemmel JO11-6
    12 mei. 13:00Union JO17-3 - Excelsior Z JO17-1G
    12 mei. 13:00Union JO17-1 - SKV JO17-1
    12 mei. 15:00Union JO17-5 - Blauw Wit JO17-3G
    12 mei. 15:00Union JO19-1 - DOVO JO19-1
    12 mei. 15:00Union 3 - UNI VV 4
    12 mei. 15:00Union JO17-2 - Woezik JO17-2
    13 mei. 12:00Union 3 - Keizerstad v.v. 3
    13 mei. 14:00Union 1 - Spero 1
    16 mei. 18:30Union JO9-6 - BVC '12 JO9-1
    16 mei. 18:30Union JO9-5 - SCE JO9-4
    16 mei. 19:00Union G1 - Jonge Kracht G2
    16 mei. 19:00Union JO11-8 - Trekvogels JO11-4
    19 mei. 09:00Union JO13-2 - De Treffers JO13-2
    19 mei. 09:00Union JO9-4 - DVOL JO9-3
    19 mei. 09:00Union JO11-1 - Elistha JO11-1
    19 mei. 09:00Union JO9-5 - AWC JO9-4
    19 mei. 10:00Union MO11-1 - SKV MO11-3
    19 mei. 10:00Union JO11-3 - DIO '30 JO11-3
    19 mei. 10:00Union JO11-4 - Brakkenstein JO11-3
    19 mei. 10:00Union JO9-6 - SC Millingen JO9-3
    19 mei. 11:00Union JO15-2 - Overasseltse Boys JO15-1
    19 mei. 11:00Union JO15-4 - Juliana '31 JO15-6
    19 mei. 11:00Union JO11-5 - Juliana '31 JO11-3
    19 mei. 11:00Union MO17-2 - AVIOS/DBV MO17-1
    19 mei. 11:30Union JO13-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1
    19 mei. 13:00Union JO17-3 - AWC JO17-2
    19 mei. 13:00Union JO15-1 - Bennekom JO15-1
    19 mei. 13:00Union G1 - SKV G1
    19 mei. 15:00Union 2 - Juliana '31 3
    19 mei. 15:00Union JO19-2 - Brakkenstein JO19-2
    19 mei. 15:00Union JO17-2 - SC Bemmel JO17-2
    19 mei. 17:00Union Veteranen - Toxandria Veteranen
    20 mei. 11:00Union 2 - SC Bemmel 2
    20 mei. 11:00Union VR1 - Orion VR2
    22 mei. 18:30Union JO9-3 - Beuningse Boys JO9-3
    22 mei. 19:00Union JO14-1 - SJO Diosa-Niftrik JO14-1
    23 mei. 18:30Union JO11-4 - Achilles '29 JO11-3
    23 mei. 18:30Union JO9-2 - Woezik JO9-2
    23 mei. 18:30Union JO11-5 - SJO Diosa-Niftrik JO11-1
    23 mei. 19:00Union MO17-2 - OSC MO17-2
    26 mei. 09:00Union JO13-3 - Beuningse Boys JO13-4
    26 mei. 09:00Union JO9-3 - Trekvogels JO9-3
    26 mei. 09:00Union JO9-2 - Spero JO9-1
    26 mei. 09:00Union JO13-4 - Brakkenstein JO13-4
    26 mei. 10:00Union JO11-6 - Orion JO11-5
    26 mei. 10:00Union JO11-2 - Achilles '29 JO11-2
    26 mei. 10:00Union JO9-1 - AWC JO9-1
    26 mei. 10:00Union JO11-7 - SJO Diosa-Niftrik JO11-1
    26 mei. 10:00Union JO11-8 - DIO '30 JO11-4
    26 mei. 10:00Union JO9-7 - ESA JO9-5
    26 mei. 11:00Union JO15-3 - RODA '28 JO15-1
    26 mei. 13:00Union MO17-1 - Swift '64 MO17-1
    26 mei. 13:00Union JO17-1 - Margriet JO17-1
    26 mei. 15:00Union JO17-5 - Orion JO17-6
    26 mei. 15:00Union JO17-4 - vv Ewijk JO17-2
    26 mei. 15:00Union JO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1
    26 mei. 15:00Union 3 - DVE-Trajanus 2
    26 mei. 16:45Union JO19-3 - Beuningse Boys JO19-3
    27 mei. 11:00Union 5 - BVC '12 3
    27 mei. 12:00Union 3 - VVLK 2
  • Uitwedstrijden komende week
    Datum TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 08:30Juliana '31 JO11-3 - Union JO11-7Sportpark De Broeklanden
    28 apr. 08:30SC Bemmel JO9-3 - Union JO9-7Sportpark Ressen
    28 apr. 09:00Alverna JO9-1 - Union JO9-5Sportpark Bospad
    28 apr. 10:00VDZ JO11-3 - Union JO11-5Sportpark 't Cranevelt
    28 apr. 10:45SC Millingen JO17-2 - Union JO17-3Sportpark De Hove
    28 apr. 11:00SDOO MO11-2 - Union MO11-1Sportpark Bretagne
    28 apr. 11:15Orion JO9-5 - Union JO9-4Sportpark Mariënbosch
    28 apr. 12:45SC Millingen JO17-1 - Union JO17-2Sportpark De Hove
    28 apr. 17:00Juliana '31 4 - Union 3Sportpark De Broeklanden
    29 apr. 11:00BVC '12 3 - Union 5Sportpark 't Groothuis
    29 apr. 12:30WVW 3 - Union 3Sportpark De Kamp
    2 mei. 20:00AWC VR1 - Union VR1Sportpark De Wijchert
    5 mei. 09:45Trekvogels JO9-4 - Union JO9-6Sportpark De Kwakkenberg
    5 mei. 12:30Heumen JO19-1 - Union JO19-3Sportpark De Toppenberg
    5 mei. 13:00SCE JO19-2 - Union JO19-2Sportpark Lindenholt
    5 mei. 14:45DVE-Trajanus 2 - Union 3Sportpark Stadijk-Zuid
    6 mei. 14:00Orion 3 - Union 2Sportpark Mariënbosch
    8 mei. 19:00ST FC Meppel/Alcides MO17-1 - Union MO17-1Sportpark Ezinge
    9 mei. 18:30Groesbeekse Boys JO13-2 - Union JO13-3Sportpark De Breedeweg
    9 mei. 19:00ST: De Treffers/DVSG MO17-1 - Union MO17-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    12 mei. 08:30Oranje Blauw JO9-3 - Union JO9-5Sportpark Staddijk-Noord
    12 mei. 08:30AWC JO9-9 - Union JO9-6Sportpark De Wijchert
    12 mei. 10:00Union JO11-2 - Union JO11-1Sportpark De Kluis
    12 mei. 10:00Orion JO9-3 - Union JO9-3Sportpark Mariënbosch
    12 mei. 10:00Union JO11-7 - Union JO11-5Sportpark De Kluis
    12 mei. 10:00De Treffers JO9-1 - Union JO9-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    12 mei. 10:15Beuningse Boys JO15-1G - Union JO15-1Sportpark De Ooigraaf
    12 mei. 10:15Beuningse Boys JO11-3 - Union JO11-3Sportpark De Ooigraaf
    12 mei. 10:30VCA JO19-1 - Union JO19-2Sportpark Veldzicht
    12 mei. 11:00SVO '68 JO11-1 - Union JO11-4Sportpark De Kempkes
    12 mei. 11:00Jonge Kracht G2 - Union G1Sportpark Schalkshof
    12 mei. 13:30Robur et Velocitas JO14-2 - Union JO14-1Sportpark Kerschoten
    12 mei. 14:30Juliana '31 JO17-3 - Union JO17-4Sportpark De Broeklanden
    12 mei. 15:00Groesbeekse Boys 2 - Union 2Sportpark De Breedeweg
    12 mei. 15:00vv Ewijk MO17-1 - Union MO17-2Sportpark De Blatenplak
    13 mei. 10:00vv Ewijk 5 - Union 4Sportpark De Blatenplak
    13 mei. 11:00SCE 3 - Union 5Sportpark Lindenholt
    13 mei. 12:00Beuningse Boys 2 - Union 2Sportpark De Ooigraaf
    15 mei. 18:30Elistha JO11-1 - Union JO11-2Sportpark De Pas
    15 mei. 18:30Blauw Geel '55 JO14-2 - Union JO14-1Sportpark Peppelensteeg
    15 mei. 18:45Alverna JO11-1 - Union JO11-6Sportpark Bospad
    16 mei. 19:00SDC Putten MO17-1 - Union MO17-1Sportpark Putter Eng
    16 mei. 20:00Brakkenstein 7 - Union 3Sportpark Brakkenstein
    19 mei. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-11 - Union JO11-6Sportpark De Schuytgraaf
    19 mei. 08:30SCP JO11-2 - Union JO11-2Sportpark Schravenhof
    19 mei. 08:30Woezik JO9-3 - Union JO9-3Sportpark Woezik
    19 mei. 09:00Beuningse Boys JO9-1 - Union JO9-2Sportpark De Ooigraaf
    19 mei. 09:00Beuningse Boys JO11-4 - Union JO11-8Sportpark De Ooigraaf
    19 mei. 09:45VDZ JO9-11G - Union JO9-7Sportpark 't Cranevelt
    19 mei. 10:00De Treffers JO11-2 - Union JO11-7Sportpark Zuid (Groesbeek)
    19 mei. 10:30Orion JO17-4 - Union JO17-4Sportpark Mariënbosch
    19 mei. 11:15Jonge Kracht JO9-1 - Union JO9-1Sportpark Schalkshof
    19 mei. 12:00Bennekom JO19-1 - Union JO19-1Sportpark De Eikelhof
    19 mei. 12:15Blauw Wit JO13-5 - Union JO13-4Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    19 mei. 13:00Quick 1888 JO15-2 - Union JO15-3Sportpark De Dennen
    19 mei. 13:00AWC JO17-5 - Union JO17-5Sportpark De Wijchert
    19 mei. 14:30Juliana '31 JO19-3 - Union JO19-3Sportpark De Broeklanden
    19 mei. 15:00SVHA MO17-1 - Union MO17-1Sportpark De Zandakkers
    19 mei. 15:15Longa '30 JO17-1 - Union JO17-1Longa'30 sportcomplex
    19 mei. 15:30Krayenhoff 2 - Union 3Sportpark De Schoonhorst
    20 mei. 10:30SVO '68 3 - Union 5Sportpark De Kempkes
    20 mei. 14:00DVC '26 1 - Union 1Sportpark De Nevelhorst
    22 mei. 19:00Oranje Blauw JO13-1 - Union JO13-2Sportpark Staddijk-Noord
    22 mei. 19:00AWC JO13-2 - Union JO13-2Sportpark De Wijchert
    23 mei. 19:00Beuningse Boys JO15-2 - Union JO15-2Sportpark De Ooigraaf
    23 mei. 19:00Blauw Wit JO11-5 - Union JO11-8Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    24 mei. 19:00DIO '30 JO15-4 - Union JO15-3Sportpark De Kluis
    26 mei. 08:30Spero JO9-6 - Union JO9-4Sportpark De Pas
    26 mei. 08:30Trekvogels JO11-3 - Union JO11-5Sportpark De Kwakkenberg
    26 mei. 09:30DVOL MO11-1 - Union MO11-1Sportpark Vossenpels
    26 mei. 10:00Ewijk JO11-1G - Union JO11-3Sportpark De Blatenplak
    26 mei. 10:00Terschuurse Boys JO14-1 - Union JO14-1Sportpark Overbeek
    26 mei. 10:00Hatert JO9-1 - Union JO9-6Sportpark Vossendijk
    26 mei. 10:00Groesbeekse Boys JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Breedeweg
    26 mei. 10:30BVC '12 JO11-2 - Union JO11-4Sportpark 't Groothuis
    26 mei. 11:00ESA JO15-1 - Union JO15-1Sportcentrum Rijkerswoerd
    26 mei. 11:15Sc Westervoort G1 - Union G1Sportpark Naederhuyse
    26 mei. 11:30UDI'19/CSU JO13-1 - Union JO13-1Sportpark Parkzicht
    26 mei. 11:45De Treffers JO11-1 - Union JO11-1Sportpark Zuid (Groesbeek)
    26 mei. 12:00Juliana '31 JO17-2 - Union JO17-2Sportpark De Kluis
    26 mei. 12:00DIO '30 JO9-4 - Union JO9-5Sportpark De Gelenberg
    26 mei. 12:30Woezik JO17-3 - Union JO17-3Sportpark Woezik
    26 mei. 13:00ST: SVO '68/VVLK JO15-3 - Union JO15-4Sportpark De Kempkes
    26 mei. 13:30SC Bemmel JO15-2 - Union JO15-2Sportpark Ressen
    26 mei. 14:40ST: SVO '68/VVLK JO19-1d - Union JO19-2Sportpark De Kempkes
    26 mei. 15:00De Treffers 4 - Union 2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    27 mei. 10:30Leones VR1 - Union VR1Sportpark Het Zijvond
    27 mei. 12:00DVOL 2 - Union 2Sportpark Vossenpels
    27 mei. 12:00Beuningse Boys 5 - Union 4Sportpark De Ooigraaf