• Union 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Lemmers, BlakeMedische stafVerzorger
    Rafat, R.K.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stellingwerf, JochumOverige stafStandaard functie
    Voss, JohnOverige stafTeammanager
    Vullings, KasperTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mei. 14:00Union 1 - AZC 1Sportpark De Kluis
    13 mei. 14:00Union 1 - Spero 1Sportpark De Kluis
    20 mei. 14:00DVC '26 1 - Union 1Sportpark De Nevelhorst
    27 mei. 14:00Union 1 - Germania 1Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Union 1 - WAVV 13 - 1
    22 apr.Voorwaarts T 1 - Union 12 - 1
    26 apr.Vorden 1 - Union 12 - 2
  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion 121107437251237
    2Leones 12111463128337
    3Voorwaarts T 120106435201536
    4Spero 121104735241134
    5WAVV 120103738251333
    6DVC '26 12210393335-233
    7SDOUC 12110293332132
    8Union 12293104341230
    9Varsseveld 1206682529-424
    10Germania 1206683340-724
    11Vorden 1206592735-823
    12Concordia-W 12063112638-1221
    13AZC 1214892836-820
    14SML 12154122642-1619

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 11100111103
    2DUNO D 11100100103
    3WSV 111008173
    4Jong Achilles '2911007163
    5DIO '30 111007163
    6SC Rheden 111006063
    7Bataven11005053
    8Brakkenstein 111005053
    9Columbia 111005053
    10SDV Barneveld 111005053
    11Trekvogels 111005233
    12csv Apeldoorn11004133
    13RKHVV11004133
    14Hatert 111006423
    15DFS sv11004223
    16Groesbeekse Boys 111004223
    17Activia 111003123
    18Juliana '3111003123
    19Woezik11003213
    20Blauw Wit 111002113
    21BVC '1211002113
    22MASV 111002113
    23Krayenhoff 111003303
    24DCS 211002203
    25SKV 111002203
    26Be Quick Z. 111001103
    27Alverna 111000003
    28Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    29AWC 100000000
    30Eldenia 110013300
    31Loenermark 110012200
    32OVC '85 110012200
    33ESA 110011100
    34Union 110010000
    35v.v. Dieren 1100123-10
    36GVA 1100112-10
    37Leones 1100112-10
    38RODA '28 1100112-10
    39De Paasberg 1100146-20
    40SC Oranje 1100124-20
    41Rood Wit 1100124-20
    42Eendracht '30 1100113-20
    43WAVV 1100113-20
    44Albatross 1100125-30
    45SC Millingen 1100114-30
    46Terschuurse Boys 1100114-30
    47DCS 1100105-50
    48SV Otterlo 1100105-50
    49SDZZ 1100105-50
    50VVO 1100105-50
    51Advendo '57 1100117-60
    52ONA '53 1100117-60
    53Stroe 1100106-60
    54Eerbeekse Boys 1100118-70
    55V.V. Barneveld 11001111-100
    56SP Teuge 11001010-100

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVVC 131205415
    2Union 131113214
    3SC Bemmel 130301103
    4HVCH 1302124-22
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Barends, RoelTeamspeler
    Berkel, Thom vanTeamspeler
    Custers, RobinTeamspeler
    Krasowski, ThomasTeamspeler
    Lemrini, MohammedTeamspeler
    Nevels, SamTeamspeler
    Nilwik, DaanTeamspeler
    Seveke, KazTeamspeler
    Smit, DavidTeamspeler
    Voss, FreekTeamspeler
    Voss, NielsTeamspeler
    Zwartepoorte, MitchellTeamspeler