• Union 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pijper, Frank deTechnische stafTrainer/coach
    Schouten, TonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 mei. 14:00Orion 3 - Union 2Sportpark Mariënbosch
    13 mei. 12:00Beuningse Boys 2 - Union 2Sportpark De Ooigraaf
    20 mei. 11:00Union 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Kluis
    27 mei. 12:00DVOL 2 - Union 2Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.ONA '53 2 - Union 20 - 3
    22 apr.Union 2 - GVA 25 - 1
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 217123249252439
    2RKSV Driel 2168533425929
    3Union 21682647321526
    4BVC '12 21581644341025
    5SC Bemmel 2167452730-325
    6Orion 3177374237524
    7GVA 2157173034-422
    8Beuningse Boys 2174672032-1218
    9SC Millingen 2154472127-616
    10Jonge Kracht 21751113037-716
    11ONA '53 21522111445-318

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Columbia 211005143
    2Excelsior '31 211005143
    3Albatross 211004043
    4SDV Barneveld 211005233
    5Pax 211004133
    6Leones 211004223
    7csv Apeldoorn 211003123
    8DVC '26 211003123
    9Schalkhaar 211003123
    10SVZW 211002023
    11Stevo 211007613
    12VVOG 211003213
    13AZSV 311002113
    14Achilles '12 311001013
    15Berkum 211001013
    16DETO 311001013
    17Enter Vooruit 211001013
    18Silvolde 211001013
    19Go Ahead Kampen 211001103
    20Bennekom 211001103
    21SC Bemmel 211001103
    22Berkum 511000003
    23DETO 200000000
    24Lemelerveld 300000000
    25DVS'33 Ermelo 210011100
    26VDZ 210011100
    27Alverna 210011100
    28Nunspeet 210010000
    29Longa '30 3100167-10
    30Dos Kampen 2100123-10
    31Bon Boys 2100112-10
    32Losser 2100101-10
    33Rohda Raalte 2100101-10
    34FC Trias 2100101-10
    35WVV '34 2100101-10
    36De Zweef 4100101-10
    37Union 2100124-20
    38Groen Wit '62 2100113-20
    39Jonge Kracht 2100113-20
    40Warnsveldse Boys 2100113-20
    41De Tukkers 3100102-20
    42Epe 2100125-30
    43Orion 2100114-30
    44Sparta Nijkerk 2100115-40
    45De Zweef 2100115-40
    46AZC 2100104-40

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 211006153
    2Columbia 211006153
    3AZC 211005053
    4VDZ 211005053
    5Orion 211006243
    6Union 211006333
    7Jonge Kracht 211004133
    8Warnsveldse Boys 211004133
    9Albatross 211003033
    10SDV Barneveld 211003033
    11SC Bemmel 211004223
    12Leones 211002023
    13Alverna 211003213
    14Bennekom 211001013
    15Groen Wit '62 211002203
    16Blauw Geel '55 210012200
    17Orion 4100123-10
    18VVOP 2100101-10
    19BVC '12 2100124-20
    20Fortissimo 2100102-20
    21v.v. Dieren 2100136-30
    22AGOVV 2100114-30
    23RKPSC 2100114-30
    24Advendo '57 2100103-30
    25Lunteren 2100103-30
    26AVW '66 2100126-40
    27RKHVV 3100116-50
    28SDS' 55 2100116-50
    29Activia 2100105-50
    30Orion 3100105-50

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 23210143117
    2RKHVV 231207525
    3Angeren 2311110644
    4Groessen 23003320-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bant, RikTeamspeler
    Bergh, Tim van deTeamspeler
    Boomkens, RoelTeamspeler
    Bouchama, KarimTeamspeler
    Jong, Bram deTeamspeler
    Onna, Mark vanTeamspeler
    Ouden, Martijn denTeamspeler
    Penning de Vries, TomTeamspeler
    Smithers, RoryTeamspeler
    Weerd, Ruben deTeamspeler
    Weering, Ruben vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.