• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 apr. 11:00Union 4 - Beuningse Boys 5Sportpark De Kluis
    6 mei. 11:00Union 4 - vv Ewijk 7Sportpark De Kluis
    13 mei. 10:00vv Ewijk 5 - Union 4Sportpark De Blatenplak
    27 mei. 12:00Beuningse Boys 5 - Union 4Sportpark De Ooigraaf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.SCP 3 - Union 42 - 3
    19 apr.AAC-Olympia 3 - Union 43 - 1
    22 apr.Union 4 - Alverna 45 - 2
  • Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AAC-Olympia 315121267293837
    2SCP 316102477324532
    3Union 415100556362030
    4DIO '30 3158163436-225
    5Beuningse Boys 5146264140120
    6Victoria '25 3146263941-220
    7UHC 3145272737-1017
    8Heumen 3135173538-316
    9vv Ewijk 51550103963-2415
    10Alverna 4144193263-3113
    11vv Ewijk 71530122658-329

    Poulestanden 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit 411008083
    2sv Orderbos 411007253
    3RVW 211006153
    4RKPSC 311005053
    5Sc Westervoort 611005053
    6Heumen 311009543
    7vv Ewijk 511005143
    8SDZZ 311004043
    9Edesche Boys 311006333
    10Eendracht Arnhem 311004223
    11AAC-Olympia 311003123
    12SDZZ 211003123
    13Trekvogels 811003123
    14MASV 511002023
    15VVLK 311005413
    16DIO '30 311004313
    17Blauw Wit 611003213
    18AWC 1111002113
    19DCS 611002113
    20DIOSA 311002113
    21Victoria Boys 411002113
    22FC Zutphen 411002113
    23Angerlo Vooruit 311003303
    24SML 310013300
    25Union 4100145-10
    26Eendracht Arnhem 4100134-10
    27Orion 12100123-10
    28De Bataven 8100112-10
    29Columbia 6100112-10
    30DVOL 4100112-10
    31Groessen 3100112-10
    32Victoria Boys 3100112-10
    33Angerlo Vooruit 4100124-20
    34DIOSA 4100113-20
    35RKSV Driel 4100113-20
    36SCP 3100113-20
    37AWC 9100102-20
    38SML 4100136-30
    39't Peeske 4100159-40
    40Nijmegen 4100115-40
    41FC Zutphen 3100104-40
    42DVV 9100127-50
    43De Bataven 9100116-50
    44Alexandria 3100105-50
    45Spero 10100105-50
    46Union 5100108-80

    Poulestanden 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 43300192179
    2NEC 432011014-46
    3Orion 1131028803
    4Brakkenstein 93003518-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Baaijens, PaulTeamspeler
    Balgooij, Tom vanTeamspeler
    Heinen, BramTeamspeler
    Henselmans, RobTeamspeler
    Kerkhof, RuudTeamspeler
    Schaeken, RomanTeamspeler
    Veldkamp, StanTeamspeler
    Ven, Jesse v.d.Teamspeler
    Vinken, VinkiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.