• Union 5 VE zondag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 apr. 11:00BVC '12 3 - Union 5Sportpark 't Groothuis
    6 mei. 11:00Union 5 - ST: De Treffers/Rood Wit 2Sportpark De Kluis
    13 mei. 11:00SCE 3 - Union 5Sportpark Lindenholt
    20 mei. 10:30SVO '68 3 - Union 5Sportpark De Kempkes
    27 mei. 11:00Union 5 - BVC '12 3Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Union 5 - Woezik 120 - 5
    22 apr.Union 5 - SC Millingen 52 - 1
  • Poulestanden 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woezik 1216130356203639
    2Eendracht '30 317123271274439
    3BVC '12 316111458322634
    4Blauw Wit 616101559372231
    5DVSG 41694343291431
    6SC Millingen 516100645311430
    7De Bataven 91681738261225
    8Union 5166464234821
    9VVLK 41731132276-5410
    10SCE 31722132583-588
    11ST: De Treffers/Rood Wit 21621131550-357
    12SVO '68 31520132251-296

    Poulestanden 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit 411008083
    2sv Orderbos 411007253
    3RVW 211006153
    4RKPSC 311005053
    5Sc Westervoort 611005053
    6Heumen 311009543
    7vv Ewijk 511005143
    8SDZZ 311004043
    9Edesche Boys 311006333
    10Eendracht Arnhem 311004223
    11AAC-Olympia 311003123
    12SDZZ 211003123
    13Trekvogels 811003123
    14MASV 511002023
    15VVLK 311005413
    16DIO '30 311004313
    17Blauw Wit 611003213
    18AWC 1111002113
    19DCS 611002113
    20DIOSA 311002113
    21Victoria Boys 411002113
    22FC Zutphen 411002113
    23Angerlo Vooruit 311003303
    24SML 310013300
    25Union 4100145-10
    26Eendracht Arnhem 4100134-10
    27Orion 12100123-10
    28De Bataven 8100112-10
    29Columbia 6100112-10
    30DVOL 4100112-10
    31Groessen 3100112-10
    32Victoria Boys 3100112-10
    33Angerlo Vooruit 4100124-20
    34DIOSA 4100113-20
    35RKSV Driel 4100113-20
    36SCP 3100113-20
    37AWC 9100102-20
    38SML 4100136-30
    39't Peeske 4100159-40
    40Nijmegen 4100115-40
    41FC Zutphen 3100104-40
    42DVV 9100127-50
    43De Bataven 9100116-50
    44Alexandria 3100105-50
    45Spero 10100105-50
    46Union 5100108-80

    Poulestanden 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 5320115786
    2Kolping-Dynamo 33201111016
    3Orion 1032018716
    4Brakkenstein 83003515-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arts, RickTeamspeler
    Broeken, ArjanTeamspeler
    Elferink, AlexanderTeamspeler
    Hachmang, RobTeamspeler
    Hendriks, DiegoTeamspeler
    Herden, SvenTeamspeler
    Idema, TimTeamspeler
    Mariman, WardTeamspeler
    Sayed, MirwaisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.