• Union JO17-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hopmans, JohnTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Janssen, HenkTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:45SC Millingen JO17-2 - Union JO17-3Sportpark De Hove
    12 mei. 13:00Union JO17-3 - Excelsior Z JO17-1GSportpark De Kluis
    19 mei. 13:00Union JO17-3 - AWC JO17-2Sportpark De Kluis
    26 mei. 12:30Woezik JO17-3 - Union JO17-3Sportpark Woezik
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.UHC JO17-1 - Union JO17-32 - 1
    21 apr.Beuningse Boys JO17-3 - Union JO17-30 - 6
  • Poulestanden JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC JO17-11191164105428
    2Elistha JO17-11063143241921
    3SC Millingen JO17-1962148163220
    4DVOL JO17-11054143251819
    5De Treffers JO17-21053233181518
    6Union JO17-31051437271016
    7De Bataven JO17-2105143030016
    8Juliana '31 JO17-2102261839-218
    9SC Bemmel JO17-292162430-67
    10Brakkenstein JO17-291172255-334
    11Eendracht '30 JO17-191171448-344
    12Spero JO17-291081468-543

    Poulestanden JO17-3 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO17-376012942518
    2AWC JO17-276011871118
    3Excelsior Z JO17-1G75022011915
    4SVHA JO17-174122720713
    5Aquila JO17-163121412210
    6Woezik JO17-363122423110
    7UHC JO17-173041219-79
    8Orion JO17-36213252147
    9RODA '28 JO17-172051014-46
    10DIO '30 JO17-27205631-256
    11SC Millingen JO17-261051320-73
    12Beuningse Boys JO17-371061531-163

    Poulestanden JO17-3 (B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV JO17-411004223
    2Angerlo Vooruit JO17-111001103
    3Aquila JO17-100000000
    4De Bataven JO17-200000000
    5SC Bemmel JO17-200000000
    6Robur et Velocitas JO17-200000000
    7Union JO17-300000000
    8De Treffers JO17-210011100
    9csv Apeldoorn JO17-2100124-20

    Poulestanden JO17-3 (B3410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Treffers JO17-211005053
    2SV CCW '16 JO17-111007343
    3OSC JO17-111005143
    4WSV JO17-411004043
    5Angerlo Vooruit JO17-111003123
    6Robur et Velocitas JO17-211002113
    7Aquila JO17-111001013
    8De Bataven JO17-211004403
    9SC Bemmel JO17-211003303
    10csv Apeldoorn JO17-211000003
    11GVA JO17-110014400
    12Eldenia JO17-210013300
    13FC Zutphen JO17-210010000
    14SVHA JO17-1100112-10
    15OVC '85 JO17-1100101-10
    16Klarenbeek SC JO17-1G100113-20
    17Lienden JO17-1100137-40
    18Union JO17-3100115-40
    19SDV Barneveld JO17-2100104-40
    20ONA '53 JO17-1100105-50

    Poulestanden JO17-3 (B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO17-3321014597
    2Orion JO17-23201153126
    3UHC JO17-1311111924
    4Spero JO17-23003528-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Burk, Koen vanTeamspelerMiddenvelder
    Creemers, StijnTeamspelerVerdediger
    Hageman, DaanTeamspelerAanvaller
    Heyden, Mees van derTeamspelerMiddenvelder
    Knoll, MaximilianTeamspelerVerdediger
    Kör, TalhaTeamspelerVerdediger
    Nieuwenhuijze, Raf vanTeamspelerVerdediger
    Remie, Stephan -TeamspelerMiddenvelder
    Robben, JustinTeamspelerDoelverdediger
    Yangoz, ErrolTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.