• Union VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Meys, HayoTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 16:00Union VR1 - SDC Putten VR1Sportpark De Kluis
    2 mei. 20:00AWC VR1 - Union VR1Sportpark De Wijchert
    6 mei. 11:00Union VR1 - Leones VR1Sportpark De Kluis
    20 mei. 11:00Union VR1 - Orion VR2Sportpark De Kluis
    27 mei. 10:30Leones VR1 - Union VR1Sportpark Het Zijvond
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Union VR1 - WVW VR11 - 0
    22 apr.AVIOS/DBV VR1 - Union VR11 - 5
    25 apr.Union VR1 - Beuningse Boys VR17 - 2
  • Poulestanden VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijmegen VR115103260283233
    2DIO '30 VR116103370323833
    3Brakkenstein VR114101364313331
    4WVW VR11490543251827
    5Leones VR1168173144-1325
    6Union VR11673647341324
    7Quick 1888 VR1157263628823
    8Beuningse Boys VR1146173335-219
    9AWC VR11521121455-417
    10AVIOS/DBV VR1121292042-225
    11Orion VR21311111579-644

    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union VR13300251249
    2Angeren VR1320178-16
    3Victoria '25 VR13102410-63
    4Juliana '31 VR23003219-170

    Poulestanden VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Keijenburgse Boys VR111009183
    2DSV '61 VR111008083
    3Kilder VR111007073
    4DVOL VR111009363
    5IJVV VR111007163
    6OWIOS VR111007163
    7PH VR111006153
    8ATC '65 VR111005053
    9SDC Putten VR111004043
    10Wilhelminaschool VR111004043
    11Vogido VR111006333
    12GVV Eilermark VR111005233
    13Nijmegen VR111005233
    14Oranje Nassau VR111004133
    15Activia VR111004223
    16sv Loil VR111004223
    17ATC '65 VR111003123
    18DETO VR111004313
    19DVV VR111003213
    20ST: Erix/KSV VR111003213
    21ESA VR111003213
    22Quick '20 VR111003213
    23SV CCW '16 VR111002113
    24FC Eibergen VR111002113
    25NSVV FC Kunde VR211002113
    26Ulftse Boys VR111002113
    27WVW VR111002113
    28ZVV '56 VR211003303
    29Drienerlo VR111002203
    30Union VR111001103
    31Quick 1888 VR111001103
    32AVIOS/DBV VR100000000
    33Sparta Nijkerk VR100000000
    34SV Zwolle VR100000000
    35't Harde VR110013300
    36BWO VR110012200
    37SVHA VR110011100
    38Leones VR110011100
    39Enter Vooruit VR1100134-10
    40sv DFS VR1100123-10
    41MVV '29 VR1100123-10
    42Pax VR2100123-10
    43Reutum VR1100123-10
    44AAC-Olympia VR1100112-10
    45Avanti W. VR1100112-10
    46GVA VR1100112-10
    47Marienheem VR1100112-10
    48Spero VR2100112-10
    49Varsseveld VR2100124-20
    50Witkampers VR2100124-20
    51SP Daarle VR1100113-20
    52v.v. Dieren VR1100136-30
    53Bennekom VR1100125-30
    54Hengelo VR1100125-30
    55Broekland VR1100114-30
    56Hierden VR1100104-40
    57Quick '20 VR1100104-40
    58WVF VR1100116-50
    59Lochuizen VR1100105-50
    60RKPSC VR1100139-60
    61Advendo '57 VR1100117-60
    62WHC VR1100117-60
    63SV Basteom VR1100107-70
    64ST: Emos/Achilles E. VR2100119-80
    65Prins Bernhard VR1100108-80

    Poulestanden VR1 (B2700 Vrouwen beker zaterdag 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau VR100000000
    2SDC Putten VR100000000
    3Ulftse Boys VR100000000
    4Union VR100000000

    Poulestanden VR1 (B2630 Vrouwen beker zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau VR111005053
    2IJVV VR111006243
    3Ulftse Boys VR111004043
    4SDC Putten VR111004223
    5DETO VR111002023
    6Union VR111006513
    7ATC '65 VR111001103
    8Nijmegen VR111000003
    9Vogido VR110011100
    10Kilder VR110010000
    11WVW VR1100156-10
    12ATC '65 VR1100124-20
    13Sparta Nijkerk VR1100102-20
    14DVV VR1100126-40
    15AVIOS/DBV VR1100104-40
    16GVV Eilermark VR1100105-50

    Poulestanden VR1 (B2690 Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union VR111005143
    2SDC Putten VR111003033
    3Oranje Nassau VR111002113
    4Ulftse Boys VR111002113
    5ATC '65 VR1100112-10
    6Nijmegen VR1100112-10
    7SV CCW '16 VR1100103-30
    8IJVV VR1100115-40

    Poulestanden VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijmegen VR111008083
    2Union VR111008083
    3Oranje Nassau VR111008173
    4GVV Eilermark VR111007073
    5DETO VR111007163
    6AVIOS/DBV VR111006063
    7IJVV VR111005143
    8SV CCW '16 VR111004043
    9Ulftse Boys VR111004133
    10WVW VR111003033
    11ATC '65 VR111004223
    12Sparta Nijkerk VR111004223
    13Vogido VR111004223
    14DVV VR111005413
    15ATC '65 VR111001013
    16SDC Putten VR111001103
    17Kilder VR100000000
    18DSV '61 VR110011100
    19Quick 1888 VR1100145-10
    20ZVV '56 VR2100101-10
    21Activia VR1100124-20
    22FC Eibergen VR1100124-20
    23PH VR1100124-20
    24NSVV FC Kunde VR2100114-30
    25ST: Erix/KSV VR1100103-30
    26Keijenburgse Boys VR1100115-40
    27OWIOS VR1100104-40
    28Drienerlo VR1100117-60
    29sv Loil VR1100106-60
    30Wilhelminaschool VR1100118-70
    31Quick '20 VR1100107-70
    32DVOL VR1100108-80
    33ESA VR1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bongers, JamieTeamspeler
    Bressers, WillekeTeamspeler
    Eijkman, EllaTeamspeler
    Hendriks, SabrinaTeamspeler
    Hezewijk, Gwendolyn vanTeamspeler
    Schappin, FloorTeamspeler
    Siebenheller, FrédériqueTeamspeler
    Siebers, CarmenTeamspeler
    Siebers, IsabelTeamspeler
    Walraven, MeikeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.