• Union VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Meys, HayoTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 feb. 11:00Union VR1 - Beuningse Boys VR1Sportpark De Kluis
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Union VR1 - ESA VR18 - 0
  • Poulestanden VR1 (513 Vrouwen Zondag)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO '30 VR1971146163022
    2Nijmegen VR1971141152622
    3Brakkenstein VR1970245261921
    4Beuningse Boys VR11060431191218
    5WVW VR1750224131115
    6Union VR1104242923614
    7Quick 1888 VR194141718-113
    8Leones VR183051231-199
    9AWC VR18206923-146
    10Orion VR292071342-296
    11AVIOS/DBV VR171061525-103
    12Veluwezoom VR17016738-311
    Poulestanden VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijmegen VR111008083
    2Union VR111008083
    3GVV Eilermark VR111007073
    4AVIOS/DBV VR111006063
    5ATC '65 VR111004223
    6Sparta Nijkerk VR111004223
    7ATC '65 VR100000000
    8DETO VR100000000
    9Drienerlo VR100000000
    10DSV '61 VR100000000
    11DVV VR100000000
    12ST: Erix/KSV VR100000000
    13FC Eibergen VR100000000
    14IJVV VR100000000
    15Keijenburgse Boys VR100000000
    16Kilder VR100000000
    17NSVV FC Kunde VR200000000
    18Oranje Nassau VR100000000
    19OWIOS VR100000000
    20Quick 1888 VR100000000
    21SDC Putten VR100000000
    22SV CCW '16 VR100000000
    23Ulftse Boys VR100000000
    24Vogido VR100000000
    25Wilhelminaschool VR100000000
    26WVW VR100000000
    27ZVV '56 VR200000000
    28Activia VR1100124-20
    29PH VR1100124-20
    30sv Loil VR1100106-60
    31Quick '20 VR1100107-70
    32DVOL VR1100108-80
    33ESA VR1100108-80
    Poulestanden VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Keijenburgse Boys VR111009183
    2DSV '61 VR111008083
    3Kilder VR111007073
    4DVOL VR111009363
    5IJVV VR111007163
    6OWIOS VR111007163
    7PH VR111006153
    8ATC '65 VR111005053
    9SDC Putten VR111004043
    10Wilhelminaschool VR111004043
    11Vogido VR111006333
    12GVV Eilermark VR111005233
    13Nijmegen VR111005233
    14Oranje Nassau VR111004133
    15Activia VR111004223
    16sv Loil VR111004223
    17ATC '65 VR111003123
    18DETO VR111004313
    19DVV VR111003213
    20ST: Erix/KSV VR111003213
    21ESA VR111003213
    22Quick '20 VR111003213
    23FC Eibergen VR111002113
    24NSVV FC Kunde VR211002113
    25SV CCW '16 VR111002113
    26Ulftse Boys VR111002113
    27WVW VR111002113
    28ZVV '56 VR211003303
    29Drienerlo VR111002203
    30Quick 1888 VR111001103
    31Union VR111001103
    32AVIOS/DBV VR100000000
    33Sparta Nijkerk VR100000000
    34SV Zwolle VR100000000
    35't Harde VR110013300
    36BWO VR110012200
    37Leones VR110011100
    38SVHA VR110011100
    39Enter Vooruit VR1100134-10
    40MVV '29 VR1100123-10
    41Pax VR2100123-10
    42Reutum VR1100123-10
    43sv DFS VR1100123-10
    44AAC-Olympia VR1100112-10
    45Avanti W. VR1100112-10
    46GVA VR1100112-10
    47Marienheem VR1100112-10
    48Spero VR2100112-10
    49Varsseveld VR2100124-20
    50Witkampers VR2100124-20
    51SP Daarle VR1100113-20
    52v.v. Dieren VR1100136-30
    53Bennekom VR1100125-30
    54Hengelo VR1100125-30
    55Broekland VR1100114-30
    56Hierden VR1100104-40
    57Quick '20 VR1100104-40
    58WVF VR1100116-50
    59Lochuizen VR1100105-50
    60RKPSC VR1100139-60
    61Advendo '57 VR1100117-60
    62WHC VR1100117-60
    63SV Basteom VR1100107-70
    64ST: Emos/Achilles E. VR2100119-80
    65Prins Bernhard VR1100108-80
    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union VR13300251249
    2Angeren VR1320178-16
    3Victoria '25 VR13102410-63
    4Juliana '31 VR23003219-170
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bongers, JamieTeamspeler
    Bressers, WillekeTeamspeler
    Eijkman, EllaTeamspeler
    Hendriks, SabrinaTeamspeler
    Hezewijk, Gwendolyn vanTeamspeler
    Jagt, Tessa van derTeamspeler
    Schappin, FloorTeamspeler
    Siebenheller, FrédériqueTeamspeler
    Siebers, CarmenTeamspeler
    Siebers, IsabelTeamspeler
    Walraven, MeikeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.