• Union 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Lemmers, BlakeMedische stafVerzorger
    Rafat, R.K.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stellingwerf, JochumOverige stafStandaard functie
    Voss, JohnOverige stafTeammanager
    Vullings, KasperTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 14:00Union 1 - Germania 1Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.Union 1 - Spero 10 - 1
    20 mei.01 - Union 14 - 0
  • Poulestanden Union 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leones 12514564436847
    2Spero 125144746271946
    3Voorwaarts T 125127645291643
    4WAVV 125125851331841
    5Orion 12511774334940
    60125123104644239
    7Vorden 1258893640-432
    8SDOUC 125102133844-632
    9Union 12593134349-630
    10Varsseveld 12578102834-629
    11Concordia-W 12585123546-1129
    12AZC 12569103643-727
    13SML 12575132944-1526
    14Germania 12567123855-1725

    Poulestanden Union 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVVC 131205415
    2Union 131113214
    3SC Bemmel 130301103
    4HVCH 1302124-22

    Poulestanden Union 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede 11100111103
    2DUNO D 11100100103
    3WSV 111008173
    4Jong Achilles '2911007163
    5DIO '30 111007163
    6SC Rheden 111006063
    7Bataven11005053
    8Brakkenstein 111005053
    9Columbia 111005053
    10SDV Barneveld 111005053
    11Trekvogels 111005233
    12csv Apeldoorn11004133
    13RKHVV11004133
    14Hatert 111006423
    15111004223
    16Groesbeekse Boys 111004223
    17Activia 111003123
    18Juliana '3111003123
    19Woezik11003213
    20Blauw Wit 111002113
    21BVC '1211002113
    22MASV 111002113
    23Krayenhoff 111003303
    24DCS 211002203
    25SKV 111002203
    26Be Quick Z. 111001103
    271e11000003
    28Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    29AWC 100000000
    30Eldenia 110013300
    31Loenermark 110012200
    32OVC '85 110012200
    33ESA 110011100
    34Union 110010000
    35v.v. Dieren 1100123-10
    36GVA 1100112-10
    37Leones 1100112-10
    38RODA '28 1100112-10
    39De Paasberg 1100146-20
    40SC Oranje 1100124-20
    41Rood Wit 1100124-20
    42Eendracht '30 1100113-20
    43WAVV 1100113-20
    44Albatross 1100125-30
    45SC Millingen 1100114-30
    46Terschuurse Boys 1100114-30
    47DCS 1100105-50
    48SV Otterlo 1100105-50
    49SDZZ 1100105-50
    50VVO 1100105-50
    51Advendo '57 1100117-60
    52ONA '53 1100117-60
    53Stroe 1100106-60
    54Eerbeekse Boys 1100118-70
    55V.V. Barneveld 11001111-100
    56SP Teuge 11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barends, RoelTeamspeler
    Berkel, Thom vanTeamspeler
    Custers, RobinTeamspeler
    Krasowski, ThomasTeamspeler
    Lemrini, MohammedTeamspeler
    Nevels, SamTeamspeler
    Nilwik, DaanTeamspeler
    Seveke, KazTeamspeler
    Smit, DavidTeamspeler
    Voss, FreekTeamspeler
    Voss, NielsTeamspeler
    Zwartepoorte, MitchellTeamspeler