• Union 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burgers, BasOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hommersom, RubenMedische stafVerzorger
    Krebbers, FabianTechnische stafTrainer/coach
    Voss, JohnOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.UNION JO13-1 - JO13-10 - 0
  • Poulestanden Union 1 ( 2e klasse E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boekel Sport 124174342202255
    2DAW Schaijk 124155456263050
    3Handel 1241212052232948
    4Rhode/VSB 124115861322938
    5Schijndel/DE WIT 124106842321036
    6Olympia'18 12410594142-135
    7Union 12410592935-635
    8Avanti'31 124810649321734
    9Berghem Sport 1248883129232
    10Prinses Irene 12468103340-726
    11Heeswijk 12446142350-2718
    12Eendracht '30 12437143060-3016
    13SSS'18 12411221684-684

    Poulestanden Union 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leones 1220012396
    2Union 1210159-43
    3DIO '30 1200227-50

    Poulestanden Union 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV1100120123
    2RKHVV 111008083
    3SDV Barneveld11007073
    4DTS '35 Ede 111006063
    5Leones 111005053
    6csv Apeldoorn 111005143
    7Harskamp 111005143
    8Sportclub Groessen 111004043
    9Robur et Velocitas 111004043
    10DDV '23 111004133
    11DVV 111003123
    12SCE 111003123
    13Spcl. Brummen 111002023
    14DVOL 111002023
    15Germania 111002023
    16Juliana '3111002023
    17Lunteren 111002023
    18Jonge Kracht 111005413
    19JVC Cuijk 111003213
    20Quick 1888 111002113
    21sv DFS 111001013
    22Orion11001013
    23Juliana '31 111002203
    24Union 111001103
    25De Bataven 111000003
    26Eendracht '30 110012200
    27AGOVV 110011100
    28VDZ 110010000
    29Voorwaarts T 1100145-10
    30Spero 1100123-10
    31DUNO D 1100112-10
    32Achilles '29 1100101-10
    33WSV 1100101-10
    34Batavia 1100113-20
    35SCW '23 1100113-20
    36SC Bemmel 1100102-20
    37Eldenia 1100102-20
    38Kolping-Dynamo 1100102-20
    39SKV 1100102-20
    40Terschuurse Boys 1100102-20
    41Rood Wit 1100114-30
    42GSV '38 1100115-40
    43OBW 1100115-40
    44sv Orderbos 1100104-40
    45WAVV 1100104-40
    46De Paasberg 1100105-50
    47NEC 1100106-60
    48ONA '53 1100107-70
    49SV CCW '16 1100108-80
    50Beekbergen 11001012-120

    Poulestanden Union 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven 111004043
    2Juliana '3111004133
    3csv Apeldoorn 111004223
    4MASV11004223
    5DTS '35 Ede 111003123
    6Orion11003123
    7RKHVV 111003123
    8Germania 111002023
    9Lunteren 111002023
    10Spcl. Brummen 111003213
    11DVOL 111003213
    12Jonge Kracht 111002113
    13Sportclub Groessen 1100123-10
    14Quick 1888 1100123-10
    15Juliana '31 1100112-10
    16DDV '23 1100124-20
    17Harskamp 1100124-20
    18Leones 1100113-20
    19SCE 1100113-20
    20SDV Barneveld100113-20
    21JVC Cuijk 1100102-20
    22Union 1100102-20
    23sv DFS 1100114-30
    24DVV 1100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assendelft, MatiasTeamspeler
    Berkel, Thom vanTeamspeler
    Burgers, BasTeamspeler
    Custers, IngoTeamspeler
    Custers, RobinTeamspeler
    Daghouch, NabilTeamspeler
    Kannekens, JesseTeamspeler
    Klaassen, BobTeamspeler
    Kooiman, LloydTeamspeler
    Nevels, SamTeamspeler
    Rooijendijk, EmielTeamspeler
    Sahin, YunusTeamspeler
    Seveke, KazTeamspeler
    Smit, DavidTeamspeler
    Smit, LennartTeamspeler
    Straaten, Siemen vanTeamspeler
    Tiggelovend, WimTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.