• Union 1 Zondag VE Zondag man

  • Union 1 Zondag

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hessani, MohammedLokale staf
    Hommersom, RubenMedische stafVerzorger
    Rafat, AkoLokale staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 18:00AWC JO8-3 - Union JO8-4Sportpark De Wijchert
    28 feb. 19:00Union VR3 - DIO '30 VR1Jan Massinkhal de (Nijmegen)
    28 feb. 19:00sv DFS JO17-1 - Union JO17-3JMSportpark 't Heerenland
    28 feb. 21:00Union VR2 - ZVV Ede VR1Jan Massinkhal de (Nijmegen)
    29 feb. 20:00Olympia'18 1 - Union 1Sportpark Pelzer
    1 mrt. 20:30SC Nowruz VR1 - Union VR1Matenpark (Apeldoorn)
    2 mrt. 08:30Orion JO13-3 - Union JO13-3JMSportpark Mariënbosch
    2 mrt. 08:30Blauw Wit JO8-1 - Union JO8-2Sportpark De Schoonhorst
    2 mrt. 08:30AWC JO11-3 - Union JO11-2Sportpark De Wijchert
    2 mrt. 09:00Union JO13-4JM - Heumen JO13-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 09:00Union JO11-4 - SC Millingen JO11-2Sportpark De Kluis
    2 mrt. 09:00Union JO8-5 - Trekvogels JO8-3Sportpark De Kluis
    2 mrt. 09:00Union JO8-1 - DSZ JO8-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 09:00Union JO9-1 - Blauw Wit JO9-2Sportpark De Kluis
    2 mrt. 09:00Groesbeekse Boys JO8-1JM - Union JO8-3Sportpark De Breedeweg
    2 mrt. 09:00Groesbeekse Boys JO10-1 - Union JO10-2Sportpark De Breedeweg
    2 mrt. 09:00Brakkenstein JO11-1 - Union JO11-1Sportpark Brakkenstein
    2 mrt. 09:30BVC '12 JO14-2 - Union JO14-3JMSportpark 't Groothuis
    2 mrt. 10:00DDV '23 JO10-1 - Union JO10-1Sportpark De Kempkes
    2 mrt. 10:30Union JO7-1 - AWC JO7-2Sportpark De Kluis
    2 mrt. 10:30Union JO8-4 - NEC JO8-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 10:30Union JO10-4 - Quick 1888 JO10-3Sportpark De Kluis
    2 mrt. 10:50Brakkenstein JO7-1 - Union JO7-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 11:00Union JO15-2JM - Juliana '31 JO15-2Sportpark De Kluis
    2 mrt. 11:00Union JO14-1JM - Spero JO14-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 11:00Aquila JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Zeven Morgen
    2 mrt. 11:10Union JO7-1 - Blauw Wit JO7 RoodSportpark De Kluis
    2 mrt. 11:30sv DFS JO17-1 - Union JO17-4Sportpark 't Heerenland
    2 mrt. 12:00HAVO JO14-1 - Union JO14-2Sportpark De Notenboom
    2 mrt. 13:00Union JO15-1 - Eendracht '30 JO15-1Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assendelft, MatiasTeamspeler
    Barends, RoelTeamspeler
    Berkel, Thom vanTeamspeler
    Burgers, BasTeamspeler
    Custers, IngoTeamspeler
    Custers, RobinTeamspeler
    Daghouch, NabilTeamspeler
    Eijnde, Ties van denTeamspeler
    Kannekens, JesseTeamspeler
    Klaassen, BobTeamspeler
    Kooiman, LloydTeamspeler
    Nevels, SamTeamspeler
    Rooijendijk, EmielTeamspeler
    Sahin, YunusTeamspeler
    Seveke, KazTeamspeler
    Smit, DavidTeamspeler
    Smit, LennartTeamspeler
    Straaten, Siemen vanTeamspeler
    Tiggelovend, WimTeamspeler