• Union 2 VE zondag speeldag man

  • Union 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 13:00Union 2 - SC EDS 2Sportpark De Kluis
    8 okt. 10:30SC Bemmel 3 - Union 2Sportpark Ressen
    15 okt. 13:00Union 2 - De Bataven 3Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Orion 7 - Union 20 - 3
    24 sep.SC Bemmel 4 - Union 28 - 1
  • Poulestanden Union 2 ( 3e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 411008173
    2Orion 311005323
    3De Bataven 311002023
    4SC EDS 211001013
    5SC Bemmel 310100001
    6SC Rheden 210100001
    7OSC 300000000
    8UHC 2100101-10
    9SC Millingen 3100135-20
    10DDV '23 2100102-20
    11Union 2100118-70

    Poulestanden Union 2 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 56 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 232109187
    2Woezik 232019726
    3Juliana '31 2311158-34
    4Orion 73003310-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonekamp, JohanTeamspeler
    Ceelen, PerryTeamspeler
    Hoop, Ruud DeTeamspeler
    Kruis, Lennart van 'tTeamspeler
    Maten, Thijmen van derTeamspeler
    Noothout, MendelTeamspeler
    Petiet, StefTeamspeler
    Rutten, JaapTeamspeler
    Smink, TimTeamspeler
    Sonntag, LukasTeamspeler
    Sprukkelhorst, MarijnTeamspeler
    Verwijs, OtTeamspeler
    Weerd, Ruben DeTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.