• Union 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hessani, MohammedTechnische stafTrainer/coach
    Onna, Mark vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schouten, TonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:30De Bataven 2 - Union 2Sportpark Walburgen
    9 feb. 11:00Union 2 - OBW 2Sportpark De Kluis
    16 feb. 10:30Spero 2 - Union 2Sportpark De Pas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Columbia 2 - Union 22 - 4
    26 jan.Union 2 - AZC 23 - 1
  • Poulestanden Union 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana '31 232107437
    2Union 231207345
    3Groesbeekse Boys 231115504
    4Woezik 3300329-70

    Poulestanden Union 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde 21393144212330
    2Union 213100338201830
    3Woezik 21392230102029
    4Trekvogels 2137333325824
    5Leones 2136343425921
    6VIOD 2136253230220
    7De Bataven 2136252524120
    8SML 2135171527-1216
    9Spero 2134362827115
    10OBW 2133371933-1412
    11VDZ 2132562828011
    12Columbia 2133281937-1811
    13SC Bemmel 2122372034-149
    14AZC 2121291741-245
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, WouterTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bant, RikTeamspeler
    Bel, Rui vanTeamspeler
    Bergh, Tim van deTeamspeler
    Broeders, JoeriTeamspeler
    Claus, IvoTeamspeler
    Haan, Louis deTeamspeler
    Heijden, Stan van derTeamspeler
    Jong, Bram deTeamspeler
    Krasowski, TakiTeamspeler
    Krasowski, ThomasTeamspeler
    Ouden, Martijn denTeamspeler
    Smithers, RoryTeamspeler
    Weerd, Ruben deTeamspeler
    Öztürk, CenkTeamspeler