• Union 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hessani, MohammedTechnische stafTrainer/coach
    Onna, Mark vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schouten, TonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Union 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana '31 232107437
    2Union 231207345
    3Groesbeekse Boys 231115504
    4Woezik 3300329-70

    Poulestanden Union 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde 217133155243142
    2Union 217130448252339
    3Woezik 216102435171832
    4Trekvogels 2178454234828
    5Leones 2168354133827
    6De Bataven 2178363229327
    7VIOD 2178274236626
    8SML 2177282737-1023
    9Spero 2176384435921
    10SC Bemmel 2164393447-1315
    11OBW 21743102348-2515
    12Columbia 21642102545-2014
    13VDZ 2162683138-712
    14AZC 21622122354-317
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, WouterTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bant, RikTeamspeler
    Bel, Rui vanTeamspeler
    Bergh, Tim van deTeamspeler
    Broeders, JoeriTeamspeler
    Claus, IvoTeamspeler
    Haan, Louis deTeamspeler
    Heijden, Stan van derTeamspeler
    Jong, Bram deTeamspeler
    Krasowski, TakiTeamspeler
    Krasowski, ThomasTeamspeler
    Ouden, Martijn denTeamspeler
    Smithers, RoryTeamspeler
    Weerd, Ruben deTeamspeler
    Öztürk, CenkTeamspeler