• Union 3 VE zondag speeldag man

  • Union 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linden, Sem van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 feb. 09:30Trekvogels 7 - Union 3Sportpark De Kwakkenberg
    5 mrt. 11:00Union 3 - NSVV FC Kunde 6Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Union 3 - Spero 63 - 6
    5 feb.Union 3 - Brakkenstein 68 - 0
  • Poulestanden Union 3 ( 6e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 61192050203029
    2NEC 31172245222323
    3Orion 121070343162721
    4Kolping-Dynamo 41053233151818
    5Trekvogels 7105232019117
    6Woezik 41152445321317
    7Woezik 5125252325-217
    8Orion 9114252623314
    9Union 3114163638-213
    10Blauw Wit 6103071322-99
    11Brakkenstein 611227942-338
    12NSVV FC Kunde 61200121685-690

    Poulestanden Union 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 41 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 33300143119
    2Leones 43102910-13
    3Heumen 2310279-23
    4Orion 113102210-83

    Poulestanden Union 3 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick Z. 211006063
    2Etten 211006063
    3ONA '53 311007253
    4FC Winterswijk 911006153
    5ABS 411005053
    6Buurse 211005053
    7De Kieviten 211004043
    8Enter 411006333
    9BWO 411005233
    10Markelo 611004133
    11Varsseveld 511003033
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    13KOSC 611004223
    14NEC 311004223
    15SDC '12 411004223
    16Dalfsen 411003123
    17Varsseveld 411003123
    18Vorden 411003123
    19UD W. 411005413
    20SP Lochem 411004313
    21Blauw Wit 611003213
    22Wesepe 211002113
    23Saasveldia 511003303
    24Juliana '31 411002203
    25Woezik 611001103
    26FC Jeugd 400000000
    27NEO 400000000
    28Borne 410013300
    29Orion 1210012200
    30GVA 510011100
    31v.v. Twenthe 5100145-10
    32Concordia-W 8100134-10
    33SCP 4100123-10
    34Warnsveldse Boys 5100112-10
    35Woezik 4100135-20
    36Longa '30 11100124-20
    37SV Nieuw Heeten 3100124-20
    38Spero 8100124-20
    39Angerlo Vooruit 3100113-20
    40Helios 2100113-20
    41Varsseveld 6100113-20
    42BSC Unisson 3100136-30
    43Ruurlo 3100125-30
    44UD W. 5100114-30
    45SV Babberich 2100103-30
    46Batavia '90 5100104-40
    47Union 3100127-50
    48DVV 5100116-50
    49F.C. Ommen 2100105-50
    50Stevo 5100105-50
    51Eldenia 4100106-60
    52WSV 6100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aras, VeliTeamspeler
    Bennik, TibbeTeamspeler
    Berkel, Roel vanTeamspeler
    Christ, JoëlTeamspeler
    Fakhri, MounirTeamspeler
    Gijtenbeek, MarkTeamspeler
    Kruijsbergen, Bas vanTeamspeler
    Linden, Sem van derTeamspeler
    Looijestijn, BrechtTeamspeler
    Maliepaard, BasTeamspeler
    Menning, RoelTeamspeler
    Penning de Vries, TomTeamspeler
    Springer, SamTeamspeler
    Straten, GijsTeamspeler
    Suidman, SamTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.