• Union 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Janssen, ErikTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00Orion 7 - Union 3Sportpark Mariënbosch
    9 feb. 12:00Union 3 - Woezik 6Sportpark De Kluis
    16 feb. 10:30DVE-Trajanus 3 - Union 3Sportpark Stadijk-Zuid
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Union 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 4321012577
    2SV Hatert 2312010825
    3Juliana '31 3311147-34
    4Union 33003511-60

    Poulestanden Union 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 598103392425
    2Union 41071247202722
    3Woezik 61171333132022
    4DVSG 2116232718920
    5DVE-Trajanus 31061333201319
    6Trekvogels 61160536251118
    7NSVV FC Kunde 4115243527817
    8Orion 7102443129210
    9Union 3103162627-110
    10De Bataven 4113172530-510
    11Germania 2113082255-339
    12WVW 21100111186-750
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aras, VeliTeamspeler
    Berkel, Roel vanTeamspeler
    Bosveld, BartTeamspeler
    Christ, JoëlTeamspeler
    Klein Goldewijk, ThomasTeamspeler
    Linden, Sem van derTeamspeler
    Maliepaard, BasTeamspeler
    Penning de Vries, TomTeamspeler
    Springer, SamTeamspeler
    Suidman, SamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.