• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:00Spero 7 - Union 4Sportpark De Pas
    5 mei. 10:00Spero 9 - Union 4Sportpark De Pas
    12 mei. 11:00Union 4 - Juliana '31 6Sportpark De Kluis
    19 mei. 11:00Union 4 - Woezik 8Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Union 4 - Alverna 22 - 4
  • Poulestanden Union 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoornse Boys 511009183
    2Sc Westervoort 611008263
    3Woezik 1011006153
    4Nijmegen 411005053
    5vv Ewijk 411007343
    6SC Rijnland 311005143
    7Eendracht '30 311004043
    8Trekvogels 711006333
    9Leones 311005233
    10SC Millingen 411005233
    11DVV 911003033
    12SDZZ 211005323
    13Dierense Boys 311004223
    14WSV 911004223
    15SCP 311003123
    16Niftrik 311005413
    17AWC 911004313
    18SC Bemmel 611004313
    19Spero 911003213
    20Krayenhoff 311002113
    21Angerlo Vooruit 311001013
    22Blauw Wit 311001103
    23Spero 611000003
    24Alexandria 300000000
    25Dierense Boys 200000000
    26Union 400000000
    27GSV '38 310011100
    28Spero 1110010000
    29NEC 3100145-10
    30AAC-Olympia 4100134-10
    31Aquila 3100134-10
    32RKHVV 7100123-10
    33Alverna 4100112-10
    34Orion 9100101-10
    35DVV 6100135-20
    36De Kieviten 3100124-20
    37Voorst 3100124-20
    38Unitas '28 2100113-20
    39SML 3100136-30
    40AWC 11100125-30
    41Spero 8100125-30
    42DVV 4100103-30
    43RVW 3100137-40
    44Heumen 2100115-40
    45RKPSC 3100104-40
    46Victoria '25 3100116-50
    47SC Millingen 5100105-50
    48SCE 4100128-60
    49FC Zutphen 4100119-80

    Poulestanden Union 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 711006063
    2SCP 311005053
    3vv Ewijk 411002023
    4Spero 611003213
    5Angerlo Vooruit 311002113
    6AWC 911002113
    7Spero 911001013
    8DVV 911003303
    9Leones 311003303
    10Apeldoornse Boys 510013300
    11Dierense Boys 210013300
    12Nijmegen 4100123-10
    13SC Rijnland 3100112-10
    14SDZZ 2100112-10
    15Dierense Boys 3100101-10
    16SC Bemmel 6100102-20
    17Union 4100105-50
    18Niftrik 3100106-60

    Poulestanden Union 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit 317151173155846
    2Heumen 217130453332039
    3Spero 7159153930928
    4SVO '68 2168444739828
    5Alverna 21891849391028
    6Orion 91782753361726
    7Juliana '31 61871104248-622
    8Woezik 8156272328-520
    9Spero 9175483844-619
    10Union 4165384344-118
    11Angeren 31622122271-498
    12De Bataven 61821151974-557

    Poulestanden Union 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 43210166107
    2NEC 43201181266
    3Heumen 3311115874
    4Hatert 23003124-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baaijens, PaulTeamspeler
    Balgooij, Tom vanTeamspeler
    Heinen, BramTeamspeler
    Henselmans, RobTeamspeler
    Kerkhof, RuudTeamspeler
    Kersten, HenriTeamspeler
    Schaeken, RomanTeamspeler
    Veldkamp, StanTeamspeler
    Ven, Jesse v.d.Teamspeler
    Vinken, VinkiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.