• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 dec.Alverna 2 - Union 45 - 8
    12 dec.Union 4 - Orion 94 - 2
    16 dec.SCP 3 - Union 4 -
  • Poulestanden Union 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Senioren 511009183
    2Westervoort 611008263
    3Woezik 1011006153
    4Nijmegen 411005053
    5vv Ewijk 411007343
    6SC Rijnland 311005143
    7Eendracht '30 311004043
    8Trekvogels 711006333
    9Leones 311005233
    10SC Millingen 411005233
    11DVV 911003033
    12SDZZ 211005323
    13Dierense Boys 311004223
    14WSV 911004223
    15SCP 311003123
    16Niftrik 311005413
    17AWC 911004313
    18SC Bemmel 611004313
    19Spero 911003213
    20Krayenhoff 311002113
    21Angerlo Vooruit 311001013
    22Blauw Wit 311001103
    23Spero 611000003
    24Alexandria 300000000
    25Dierensche Boys 200000000
    26Union 400000000
    27GSV '38 310011100
    28Spero 1110010000
    29NEC 3100145-10
    30AAC-Olympia 4100134-10
    31Aquila 3100134-10
    32RKHVV 7100123-10
    33Alverna 4100112-10
    34Orion 9100101-10
    35DVV 6100135-20
    36De Kieviten 3100124-20
    37Voorst 3100124-20
    38Unitas '28 2100113-20
    39SML 3100136-30
    40AWC 11100125-30
    41Spero 8100125-30
    42DVV 4100103-30
    43RVW 3100137-40
    44Heumen 2100115-40
    45RKPSC 3100104-40
    46Victoria '25 3100116-50
    47SC Millingen 5100105-50
    48SCE 4100128-60
    49FC Zutphen 4100119-80

    Poulestanden Union 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 911002113
    2Angerlo Vooruit 300000000
    3Senioren 500000000
    4SC Bemmel 600000000
    5Dierensche Boys 200000000
    6Dierense Boys 300000000
    7DVV 900000000
    8vv Ewijk 400000000
    9Leones 300000000
    10Niftrik 300000000
    11Nijmegen 400000000
    12SCP 300000000
    13SDZZ 200000000
    14Spero 600000000
    15Spero 900000000
    16Trekvogels 700000000
    17Union 400000000
    18SC Rijnland 3100112-10

    Poulestanden Union 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit 3109104764128
    2Spero 7961230181219
    3SVO '68 295223223917
    4Union 4115243832617
    5Heumen 285032619715
    6Orion 9105053327615
    7Juliana '31 6115062931-215
    8Spero 994232217514
    9Alverna 2104153028213
    10Woezik 883231616011
    11Angeren 3101091359-463
    12De Bataven 61101101454-401

    Poulestanden Union 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 43210166107
    2NEC 43201181266
    3Heumen 3311115874
    4Hatert 23003124-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baaijens, PaulTeamspeler
    Balgooij, Tom vanTeamspeler
    Heinen, BramTeamspeler
    Henselmans, RobTeamspeler
    Kerkhof, RuudTeamspeler
    Kersten, HenriTeamspeler
    Schaeken, RomanTeamspeler
    Veldkamp, StanTeamspeler
    Ven, Jesse v.d.Teamspeler
    Vinken, VinkiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.