• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijland, LarsOverige stafStandaard functie
    Scholtens, StijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00Union 4 - De Bataven 4Sportpark De Kluis
    9 feb. 09:30Trekvogels 6 - Union 4Sportpark De Kwakkenberg
    16 feb. 12:00Union 4 - WVW 2Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Union 4 - Germania 27 - 2
  • Poulestanden Union 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 632109727
    2Juliana '31 431207435
    3Union 4310210913
    4Trekvogels 43012410-61

    Poulestanden Union 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 598103392425
    2Union 41071247202722
    3Woezik 61171333132022
    4DVSG 2116232718920
    5DVE-Trajanus 31061333201319
    6Trekvogels 61160536251118
    7NSVV FC Kunde 4115243527817
    8Orion 7102443129210
    9Union 3103162627-110
    10De Bataven 4113172530-510
    11Germania 2113082255-339
    12WVW 21100111186-750
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Harts, TimoTeamspeler
    Hassink, MartijnTeamspeler
    Kelderman, FloranTeamspeler
    Kruyff, Pim deTeamspeler
    Langhout, TommieTeamspeler
    Leeuwen, Sebastiaan vanTeamspeler
    Os, Luuk vanTeamspeler
    Scheepmaker, WoutTeamspeler
    Vlasveld, RickTeamspeler
    Walraven, StanTeamspeler
    Wijnhof, JurTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.