• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijland, LarsOverige stafStandaard functie
    Scholtens, StijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Union 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 632109727
    2Juliana '31 431207435
    3Union 4310210913
    4Trekvogels 43012410-61

    Poulestanden Union 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 5119203993029
    2Woezik 61492347143329
    3Union 41281355262925
    4DVSG 21272328181023
    5DVE-Trajanus 3137154233922
    6Trekvogels 61370643301321
    7NSVV FC Kunde 4136253832620
    8Union 3125163530516
    9De Bataven 4144192634-813
    10Orion 7122463140-910
    11Germania 2123092364-419
    12WVW 21410131996-773
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Harts, TimoTeamspeler
    Hassink, MartijnTeamspeler
    Kelderman, FloranTeamspeler
    Kruyff, Pim deTeamspeler
    Langhout, TommieTeamspeler
    Leeuwen, Sebastiaan vanTeamspeler
    Os, Luuk vanTeamspeler
    Scheepmaker, WoutTeamspeler
    Walraven, StanTeamspeler
    Wijnhof, JurTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.