• Union 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijland, LarsOverige stafStandaard functie
    Scholtens, StijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 09:30NSVV FC Kunde 4 - Union 4Sportpark GYMNASION
    15 dec. 12:00Union 4 - Germania 2Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 nov.Union 4 - DVE-Trajanus 34 - 2
    1 dec.Woezik 6 - Union 43 - 1
  • Poulestanden Union 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 632109727
    2Juliana '31 431207435
    3Union 4310210913
    4Trekvogels 43012410-61

    Poulestanden Union 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVE-Trajanus 3961233181519
    2Woezik 61061327121519
    3NSVV FC Kunde 41052331211017
    4Brakkenstein 565102461816
    5Union 4851234142016
    6DVSG 2851222121016
    7Trekvogels 61050534241015
    8De Bataven 4103162327-410
    9Orion 78233272439
    10Germania 293062041-219
    11Union 382151824-67
    12WVW 21000101080-700
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Harts, TimoTeamspeler
    Hassink, MartijnTeamspeler
    Kelderman, FloranTeamspeler
    Kruyff, Pim deTeamspeler
    Langhout, TommieTeamspeler
    Leeuwen, Sebastiaan vanTeamspeler
    Os, Luuk vanTeamspeler
    Scheepmaker, WoutTeamspeler
    Vlasveld, RickTeamspeler
    Walraven, StanTeamspeler
    Wijnhof, JurTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.