• Union 5 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Renes, LuukOverige stafTeammanager
    Wissink, StormOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 10:30DDV '23 4 - Union 5Sportpark De Kempkes
    17 mrt. 11:00Union 5 - Beuningse Boys 6Sportpark De Kluis
    24 mrt. 12:00Woezik 9 - Union 5Sportpark Woezik
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Union 5 - Woezik 95 - 5
    25 feb.Brakkenstein 7 - Union 52 - 5
  • Poulestanden Union 5 ( 7e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DDV '23 410100050123830
    2Woezik 91063130181221
    3Heumen 295223082217
    4SC Millingen 5951328131516
    5Union 51043333231015
    6Trekvogels 784132214813
    7Brakkenstein 7104153328513
    8NEC 5112271842-248
    9VDZ 98116930-214
    10Beuningse Boys 6110011671-650

    Poulestanden Union 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 52 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heumen 33300232219
    2Union 532019906
    3DIOSA 33102712-53
    4Alverna 33003319-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arts, JulianTeamspeler
    Charooni, RamtinTeamspeler
    Gerrits, jesseTeamspeler
    Haak, KarstenTeamspeler
    Kok, Jason deTeamspeler
    Lamers, SverreTeamspeler
    Lemmens, JobbeTeamspeler
    Megen, Maan vanTeamspeler
    Peeters, freekTeamspeler
    Renes, LuukTeamspeler
    Steijvers, JelleTeamspeler
    Visser, StijnTeamspeler
    Walterbos, DiederikTeamspeler
    Wissink, StormTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.