• Union JO11-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Claes, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 10:30Union JO11-3 - RODA '28 JO11-1Sportpark De Kluis
    6 apr. 09:00DVE-Trajanus JO11-1 - Union JO11-3Sportpark Stadijk-Zuid
    13 apr. 10:30Union JO11-3 - Oranje Blauw JO11-2Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Union JO11-3 - SJO Diosa-Niftrik JO11-13 - 2
    16 mrt.Juliana '31 JO11-2 - Union JO11-32 - 8
  • Poulestanden Union JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO11-32200382366
    2Heumen JO11-1G2101416-123
    3Overasseltse Boys JO11-12002327-240

    Poulestanden Union JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht '30 JO11-11010008167530
    2De Treffers JO11-3970259293021
    3SVO '68 JO11-11070352262621
    4SC Bemmel JO11-396033627918
    5SCE JO11-3104243533214
    6Woezik JO11-394053436-212
    7Union JO11-394053957-1812
    8Brakkenstein JO11-4G82153339-67
    9Oranje Blauw JO11-282153051-217
    10Orion JO11-491082155-343
    11AWC JO11-391082485-613

    Poulestanden Union JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-11100120123
    2Doesburg SC JO11-1G110011383
    3Lienden JO11-111009273
    4Robur et Velocitas JO11-311008173
    5Rietmolen JO11-1G11007253
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-111007253
    7SVO '68 JO11-111005233
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-211004133
    9SC Bemmel JO11-211003123
    10Eendracht '30 JO11-111003123
    11SKV JO11-211003213
    12Columbia JO11-200000000
    13Blauw Geel '55 JO11-2100123-10
    14SC Bemmel JO11-3100113-20
    15RKSV Driel JO11-3100113-20
    16Union JO11-3100125-30
    17DVOV JO11-3100114-30
    18Longa '30 JO11-4100127-50
    19SJO Oeken/Brummen JO11-3100127-50
    20Oranje Blauw JO11-2100129-70
    21Victoria Boys JO11-1G100118-70
    22Doetinchem JO11-21001311-80
    23SC Meddo JO11-1G1001012-120

    Poulestanden Union JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO11-3440024101412
    2SCE JO11-33300238159
    3Beuningse Boys JO11-23210247177
    4ST: Victoria'25/SCD'33 JO11-1G32011420-66
    5Brakkenstein JO11-331119904
    6RODA '28 JO11-1210114593
    7SJO Diosa-Niftrik JO11-1310268-23
    8DVE-Trajanus JO11-131021014-43
    9Juliana '31 JO11-24103930-213
    10Orion JO11-7100139-60
    11Oranje Blauw JO11-22002711-40
    12Woezik JO11-43003618-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altintas, YusufTeamspeler
    Beld, Pieter van denTeamspeler
    Claes, JuulTeamspeler
    Erp, Vince vanTeamspeler
    Jonge, Melchior deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.