• Union JO11-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Claes, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 09:00Union JO11-3 - SCE JO11-3Sportpark De Kluis
    24 nov. 08:30Oranje Blauw JO11-2 - Union JO11-3Sportpark Staddijk-Noord
    1 dec. 09:00Union JO11-3 - Woezik JO11-3Sportpark De Kluis
    8 dec. 11:45AWC JO11-3 - Union JO11-3Sportpark De Wijchert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Union JO11-3 - SC Bemmel JO11-36 - 4
    7 nov.SVO '68 JO11-1 - Union JO11-35 - 2
    10 nov.De Treffers JO11-3 - Union JO11-37 - 1
  • Poulestanden Union JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO11-32200382366
    2Heumen JO11-1G2101416-123
    3Overasseltse Boys JO11-12002327-240

    Poulestanden Union JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht '30 JO11-166005144718
    2SVO '68 JO11-1760142202218
    3De Treffers JO11-3540135171812
    4SC Bemmel JO11-364022317612
    5Woezik JO11-36303292819
    6SCE JO11-36213242317
    7Brakkenstein JO11-4G62042732-56
    8Union JO11-362042246-246
    9Oranje Blauw JO11-24112191724
    10Orion JO11-461051833-153
    11AWC JO11-360061063-530

    Poulestanden Union JO11-3 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeddam-Sint Joris JO11-11100120123
    2Doesburg SC JO11-1G110011383
    3Lienden JO11-111009273
    4Robur et Velocitas JO11-311008173
    5Rietmolen JO11-1G11007253
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO11-111007253
    7SVO '68 JO11-111005233
    8AZ 2000 - Elderveld JO11-211004133
    9SC Bemmel JO11-211003123
    10Eendracht '30 JO11-111003123
    11SKV JO11-211003213
    12Columbia JO11-200000000
    13Blauw Geel '55 JO11-2100123-10
    14SC Bemmel JO11-3100113-20
    15RKSV Driel JO11-3100113-20
    16Union JO11-3100125-30
    17DVOV JO11-3G100114-30
    18Longa '30 JO11-4100127-50
    19SJO Oeken/Brummen JO11-3100127-50
    20Oranje Blauw JO11-2100129-70
    21Victoria Boys JO11-1G100118-70
    22Doetinchem JO11-21001311-80
    23SC Meddo JO11-11001012-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altintas, YusufTeamspeler
    Beld, Pieter van denTeamspeler
    Claes, JuulTeamspeler
    Erp, Vince vanTeamspeler
    Jonge, Melchior deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.