• Union JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Holla, RifkiTechnische stafTrainer
    Visser, FrankOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 11:00Union JO13-1 - FC Engelen JO13-1Sportpark De Kluis
    23 nov. 11:15Theole JO13-1 - Union JO13-1Sportpark Drumpt
    30 nov. 11:00Union JO13-1 - Margriet JO13-1Sportpark De Kluis
    7 dec. 11:00Union JO13-1 - HVCH JO13-1Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 nov.Gemert JO13-1 - Union JO13-14 - 2
    9 nov.ESA JO13-1 - Union JO13-12 - 3
  • Poulestanden Union JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemert JO13-1770055114421
    2FC Engelen JO13-175112012816
    3Margriet JO13-1750224141015
    4Union JO13-175021611515
    5Emplina JO13-175021823-515
    6Avanti'31 JO13-1740325121312
    7ESA JO13-17214171347
    8sv O.S.S. 1920 JO13-172141216-47
    9SV TOP JO13-17214926-177
    10TEC JO13-17115513-84
    11Theole JO13-17106734-273
    12HVCH JO13-170161134-231

    Poulestanden Union JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO13-12110122104
    2SML JO13-121107254
    3Achilles '29 JO13-1G2002015-150

    Poulestanden Union JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar JO13-111007163
    2Union JO13-111004043
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-111007433
    4BWO JO13-111005233
    5Unicum JO13-111004133
    6ATC '65 JO13-111004223
    7Sparta Nijkerk JO13-111002023
    8Vroomshoopse Boys JO13-111003213
    9DZC'68 JO13-1G11001013
    10Epe JO13-1G11001013
    11SVI JO13-1100123-10
    12csv Apeldoorn JO13-1100101-10
    13DCS JO13-1100101-10
    14Vogido JO13-1100124-20
    15Unicum JO13-2100102-20
    16DTS '35 Ede JO13-1100147-30
    17Quick '20 JO13-1G100125-30
    18WVF JO13-1100114-30
    19AWC JO13-1100104-40
    20WSV JO13-1100117-60

    Poulestanden Union JO13-1 (B3820 Onder 13 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-100000000
    2ATC '65 JO13-100000000
    3BWO JO13-100000000
    4DZC'68 JO13-1G00000000
    5Epe JO13-1G00000000
    6Schalkhaar JO13-100000000
    7Sparta Nijkerk JO13-100000000
    8Unicum JO13-100000000
    9Union JO13-100000000
    10Vroomshoopse Boys JO13-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgers, Lieve-lotTeamspeler
    Dekkers, StanTeamspeler
    Fleuren, RoyTeamspeler
    Hamels, RubenTeamspeler
    Kaya, TolgayTeamspeler
    Loopstok, GiyendelTeamspeler
    Vermeulen, LeviTeamspeler
    Visser, JurreTeamspeler
    Visser, ThijsTeamspeler
    Voss, SybTeamspeler
    Walk, NikaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.