• Union JO17-3 VE zaterdag speeldag man

  • Union JO17-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schijns, VirgilOverige stafTeammanager
    Zegers, FrankTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 apr. 14:30Orion JO17-4 - Union JO17-3Sportpark Mariƫnbosch
    8 apr. 13:00Union JO17-3 - Woezik JO17-3Sportpark De Kluis
    15 apr. 13:00Union JO17-3 - Trekvogels JO17-2Sportpark De Kluis
    22 apr. 12:15Orion JO17-3 - Union JO17-3Sportpark Mariƫnbosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mrt.DVOL JO17-2 - Union JO17-37 - 2
    25 mrt.Union JO17-3 - Union JO17-4JM1 - 3
  • Poulestanden Union JO17-3 ( 4e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCE JO17-266002161518
    2Orion JO17-363121410410
    3SJO Diosa-Niftrik JO17-143018629
    4Juliana '31 JO17-35302911-29
    5Orion JO17-452218718
    6Trekvogels JO17-242115417
    7DVOL JO17-262131921-27
    8Woezik JO17-35203111106
    9De Bataven JO17-3520358-36
    10OSC JO17-362041215-36
    11Union JO17-4JM51131113-24
    12Union JO17-35005314-110

    Poulestanden Union JO17-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 29 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO17-34310136710
    2DVOL JO17-2430110649
    3Trekvogels JO17-2421112847
    4DIO '30 JO17-24103815-73
    5Woezik JO17-3400419-80

    Poulestanden Union JO17-3 ( 3e klasse (2e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht '30 JO17-176103272519
    2Juliana '31 JO17-273311711612
    3Alverna JO17-1JM73222214811
    4De Treffers JO17-273222316711
    5AWC JO17-26222239148
    6Beuningse Boys JO17-362221113-28
    7Union JO17-37115540-354
    8Union JO17-4JM7016831-231

    Poulestanden Union JO17-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO17-200000000
    2Ajax B JO17-100000000
    3Albatross JO17-100000000
    4Alverna JO17-1JM00000000
    5Angerlo Vooruit JO17-100000000
    6ASV '57 JO17-1JM00000000
    7Berkum JO17-400000000
    8BSC Unisson JO17-200000000
    9Columbia JO17-100000000
    10Den Ham JO17-300000000
    11Dodewaard JO17-100000000
    12DOS '37 JO17-2JM00000000
    13Dos Kampen JO17-200000000
    14DTS '35 Ede JO17-500000000
    15ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-300000000
    16DZC '68 JO17-400000000
    17Enter Vooruit JO17-100000000
    18Epse JO17-1JM00000000
    19Go Ahead Deventer JO17-100000000
    20Groen Wit '62 JO17-200000000
    21Hardenberg '85 JO17-100000000
    22Heino JO17-200000000
    23Hulshorst JO17-1JM00000000
    24IJVV JO17-400000000
    25Leones JO17-100000000
    26Markelo JO17-200000000
    27NEO JO17-300000000
    28F.C. Ommen JO17-200000000
    29Oranje Nassau JO17-500000000
    30Orion JO17-500000000
    31ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-100000000
    32Raalte JO17-100000000
    33RKHVV JO17-300000000
    34Robur et Velocitas JO17-400000000
    35RSC JO17-1JM00000000
    36SDZZ JO17-100000000
    37SJO Almen - Harfsen JO17-2JM00000000
    38SJO AZSV - AD '69 JO17-300000000
    39SJO FC Dalfsen JO17-300000000
    40SJO HSC - Buurse JO17-400000000
    41SJO MEC/Bredevoort JO17-100000000
    42SKV JO17-4JM00000000
    43SML JO17-300000000
    44Sparta Nijkerk JO17-400000000
    45SVI JO17-3JM00000000
    46Trekvogels JO17-100000000
    47FC Trias JO17-400000000
    48Union JO17-4JM00000000
    49Union JO17-300000000
    50Varsseveld JO17-100000000
    51VDZ JO17-300000000
    52Victoria '28 JO17-200000000
    53Vogido JO17-500000000
    54Voorwaarts V. JO17-100000000
    55Wilsum JO17-100000000
    56Zeewolde JO17-300000000
    57FC Zutphen JO17-500000000
    58FC Zutphen JO17-200000000

    Poulestanden Union JO17-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DTS '35 Ede JO17-511008173
    2NEO JO17-311008173
    3SDZZ JO17-111007073
    4Voorwaarts V. JO17-111007073
    5Enter Vooruit JO17-111008263
    6Dos Kampen JO17-211006153
    7VDZ JO17-311006243
    8Raalte JO17-111005143
    9SJO MEC/Bredevoort JO17-111005143
    10Alverna JO17-1JM11004043
    11SJO Almen - Harfsen JO17-2JM11004043
    12VDZ JO17-411005233
    13FC Zutphen JO17-211005233
    14Angerlo Vooruit JO17-111003033
    15Leones JO17-111003033
    16Trekvogels JO17-111003033
    17ATC '65 JO17-211004223
    18Varsseveld JO17-111004223
    19Berkum JO17-411003123
    20Go Ahead Deventer JO17-111003123
    21RSC JO17-1JM11003123
    22Sparta Nijkerk JO17-411003123
    23Union JO17-4JM11003123
    24SVI JO17-3JM11004313
    25ASV '57 JO17-1JM11003213
    26F.C. Ommen JO17-211003213
    27ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-111003213
    28SJO HSC - Buurse JO17-411003213
    29DVS'33 Ermelo JO17-411002113
    30Spcl. Brummen JO17-211001013
    31Columbia JO17-111003303
    32Vogido JO17-511002203
    33Groen Wit '62 JO17-210013300
    34Victoria '28 JO17-210012200
    35SJO FC Dalfsen JO17-3100134-10
    36DOS '37 JO17-2JM100123-10
    37Hardenberg '85 JO17-1100123-10
    38Robur et Velocitas JO17-4100123-10
    39FC Trias JO17-4100123-10
    40Hulshorst JO17-1JM100112-10
    41FC Zutphen JO17-5100101-10
    42Ajax B JO17-1100124-20
    43BSC Unisson JO17-2100124-20
    44Epse JO17-1JM100113-20
    45De Esch JO17-2100113-20
    46Orion JO17-5100113-20
    47Wilsum JO17-1100113-20
    48Zeewolde JO17-3100113-20
    49Schalkhaar JO17-4100125-30
    50SML JO17-3100125-30
    51DZC '68 JO17-4100103-30
    52SKV JO17-4JM100103-30
    53Union JO17-3100103-30
    54RKHVV JO17-3100126-40
    55Heino JO17-2100115-40
    56SJO AZSV - AD '69 JO17-3100115-40
    57Dodewaard JO17-1100104-40
    58Markelo JO17-2100104-40
    59IJVV JO17-4100116-50
    60Oranje Nassau JO17-5100128-60
    61Achilles '12 JO17-2100118-70
    62Albatross JO17-1100118-70
    63Den Ham JO17-3100107-70
    64ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baltussen, RoelTeamspeler
    Beuman, ThomasTeamspeler
    Dubois, SilvijnTeamspeler
    Hunen, Bouke vanTeamspeler
    Klein Entink, JorisTeamspeler
    Klein, Teun deTeamspeler
    Ordelmans, LuukTeamspeler
    Schiffart, Tymen deTeamspeler
    Schijns, OdinTeamspeler
    Slagman, RutgerTeamspeler
    Struijk, BartTeamspeler
    Zegers, KoenTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.