• Union JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velden, Peter van derTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 12:45Beuningse Boys JO19-2 - Union JO19-2Sportpark De Ooigraaf
    18 mei. 15:00Union JO19-2 - Excelsior Z JO19-1GSportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 apr.Union JO19-2 - Bennekom JO19-23 - 3
    13 apr.Juliana '31 JO19-2 - Union JO19-23 - 2
    20 apr.UHC JO19-1 - Union JO19-23 - 3
  • Poulestanden Union JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO19-21110106385531
    2Excelsior Z JO19-1G1190243281527
    3Union JO19-21080252153724
    4RODA '28 JO19-1107032718921
    5Nijmegen JO19-1117042923621
    6Alverna JO19-1114253229314
    7Union JO19-4114163830813
    8DIO '30 JO19-2103251627-1111
    9Beuningse Boys JO19-393152339-1610
    10BOA-jc JO19-192162635-97
    11SCE JO19-2101091541-263
    12vv Ewijk JO19-21100111182-710

    Poulestanden Union JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO19-23210176117
    2RODA '28 JO19-131115414
    3DTS '35 Ede JO19-3311158-34
    4Bennekom JO19-33012514-91

    Poulestanden Union JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO19-311007343
    2OSC JO19-211006333
    3Robur et Velocitas JO19-311004223
    4SDV Barneveld JO19-211004223
    5Union JO19-211004223
    6ESA JO19-211003123
    7De Treffers JO19-311002023
    8Beuningse Boys JO19-3100124-20
    9SML JO19-4100124-20
    10V en L JO19-1100124-20
    11vv Ede/Victoria JO19-1100113-20
    12Spero JO19-3100102-20
    13Lienden JO19-1100136-30
    14ST: SVO '68/VVLK JO19-1d100137-40

    Poulestanden Union JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UHC JO19-175111713416
    2DVOL JO19-154101811713
    3Beuningse Boys JO19-244002231912
    4Juliana '31 JO19-263121616010
    5Excelsior Z JO19-1G6303121029
    6Union JO19-26222191728
    7Bennekom JO19-2622211928
    8SCP JO19-162041720-36
    9Orion JO19-361141224-124
    10Aquila JO19-15014514-91
    11OSC JO19-25014618-121

    Poulestanden Union JO19-2 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESA JO19-211005143
    2SDV Barneveld JO19-211003123
    3De Treffers JO19-311002113
    4OSC JO19-200000000
    5Union JO19-2100112-10
    6Robur et Velocitas JO19-3100113-20
    7Union JO19-3100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloo, LucasTeamspeler
    Broeken, RaviTeamspeler
    Evdokiev, EliasTeamspeler
    Jarju, SambaTeamspeler
    Rahangmetan, TomTeamspeler
    Reijnen, FransTeamspeler
    Velden, Dolf van derTeamspeler
    Velden, Freek van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.