• Union O23-2

  • Union O23-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenendaal, Rean van deOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kessel, Nils vanOverige stafTeammanager
    Lubbers, TomOverige stafTeammanager
    Verwers, HenrietteOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, RicoTeamspeler
    Bunschoten, SamTeamspeler
    Claes, TuurTeamspeler
    Delen, RaoulTeamspeler
    Deunk, MichielTeamspeler
    Francissen, JobTeamspeler
    Goossens, StanTeamspeler
    Groenendaal, Peter van deTeamspeler
    Heijkers, JelleTeamspeler
    Hendriks, SemTeamspeler
    Hom, BramTeamspeler
    Jonge, Boaz deTeamspeler
    Kemp, Chiem van derTeamspeler
    Kessel, Max vanTeamspeler
    Lent, Luuk vanTeamspeler
    Lubbers, SemTeamspeler
    Luft, MartijnTeamspeler
    Thonen, KeesTeamspeler
    Verdaasdonk, PieterTeamspeler
    Zegers, NielsTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 15:00AWC O23-2 - Union O23-2Sportpark De Wijchert
    9 mrt. 13:00Union O23-2 - BVC '12 O23-1Sportpark De Kluis
    16 mrt. 14:30ESA O23-1 - Union O23-2Sportcentrum Rijkerswoerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Juliana '31 O23-2 - Union O23-22 - 2
    17 feb.DVV O23-1 - Union O23-21 - 0
  • Poulestanden Union O23-2 ( 1e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union O23-21082042123026
    2AWC O23-2870143123121
    3BVC '12 O23-1105143122916
    4Juliana '31 O23-294322320315
    5ESA O23-1105052527-215
    6Elistha O23-1942333151814
    7Beuningse Boys O23-294051918112
    8Woezik O23-283232321211
    9AWC O23-392162033-137
    10Eldenia O23-192161137-267
    11Beuningse Boys O23-19009558-530

    Poulestanden Union O23-2 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV O23-122008356
    2BVC '12 O23-121104314
    3AWC O23-2210168-23
    4Juliana '31 O23-2201134-11
    5Union O23-2201134-11
    6ESA O23-1201146-21

    Poulestanden Union O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas O23-211006063
    2Victoria Boys 311006063
    3SKV 611006243
    4WSV 411007433
    5V.V. Barneveld 411004133
    6Union O23-211004133
    7VDZ O23-111003033
    8DVV O23-111007523
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    10Uchta 211002023
    11Groen Wit '62 711004313
    12DUNO D 311003213
    13ESA 35+211003213
    14Uchta 411003213
    15sv DFS 411002113
    16De Kieviten 311002113
    17Jonker Boys 211001013
    18SV Twello O23-111001013
    19Elistha O23-111003303
    20Sportclub Groessen 5 (zat)11002203
    21Woezik 710013300
    22SC Rijnland 210012200
    23csv Apeldoorn O23-2100134-10
    24Bennekom 11100123-10
    25sv DFS 5100123-10
    26Zuid Arnhem 4100123-10
    27Advendo '57 5100112-10
    28V.V. Barneveld 5100112-10
    29Groen Wit '62 8100101-10
    30Nijmegen 5100101-10
    31SCW '23 6100157-20
    32SCW '23 8100135-20
    33Beuningse Boys 5100102-20
    34csv Apeldoorn 12100147-30
    35Lunteren 7100114-30
    36Nijmegen 2100114-30
    37SC Rheden 4100103-30
    38SVHA 2100126-40
    39csv Apeldoorn 10100106-60
    40csv Apeldoorn 9100106-60

    Poulestanden Union O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF O23-11100100103
    2avc Heracles 411008083
    3Hulzense Boys 511007163
    4Sportclub Overdinkel 211005053
    5Arnhemse Boys Schuytgraaf 211009543
    6DVS'33 Ermelo 911004043
    7Swift '64 711004043
    8DVV O23-111006333
    9Enter Vooruit 611005233
    10Sportclub Groessen 5 (zat)11004133
    11Union O23-211004133
    12Sparta Nijkerk O23-311003033
    13IJVV 1111006423
    14ATC '65 911004223
    15DOS '37 611004223
    16DUNO D 311004223
    17VIOS V. 411004223
    18Zeewolde 1011003123
    19Robur et Velocitas O23-211002023
    20DES 411005413
    21Concordia-W 311002113
    22Gorssel 311002113
    23HHC Hardenberg 1611002113
    24WHC 611002113
    25Zwolsche Boys 711002113
    26Avanti W. 411001013
    27Groen Wit '62 711002203
    28DZC '68 1011002203
    29SKV 611002203
    30SVZW 1011002203
    31Tubantia 811001103
    32V.V. Barneveld 400000000
    33SVI 800000000
    34VDZ O23-110012200
    35SDOUC 310012200
    36SVV '56 210012200
    37Uchta 210012200
    38Victoria '28 310011100
    39De Gazelle 2100145-10
    40DVC Dedemsvaart 5100112-10
    41DZC '68 9100112-10
    42Noord Veluwe Boys 2100112-10
    43Nunspeet 7100112-10
    44Warnsveldse Boys 2100112-10
    45Achilles '12 5100101-10
    46SVI 6100146-20
    47Avanti W. 5100124-20
    48SVZW 13100124-20
    49Uchta 4100124-20
    50WSV 4100124-20
    51DVS'33 Ermelo 11100113-20
    52Victoria Boys 3100102-20
    53Concordia-W 5100136-30
    54Drienerlo 6100125-30
    55Elistha O23-1100114-30
    56Jonker Boys 2100114-30
    57De Kieviten 3100103-30
    58ESA 35+2100159-40
    59DOS Kampen 11100104-40
    60Elspeet 3100104-40
    61SDC '12 7100105-50
    62Koninklijke UD 3100117-60
    63HHC Hardenberg 14100108-80
    64Nieuwleusen SV 91001010-100

    Poulestanden Union O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 3 3e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV O23-11100100103
    2WVF O23-111009183
    3SKV 611008263
    4Zwolsche Boys 711006153
    5DES 411005143
    6HHC Hardenberg 1611005233
    7Sportclub Overdinkel 211004133
    8VIOS V. 411006423
    9Enter Vooruit 611003123
    10avc Heracles 411003123
    11WHC 611003123
    12Zeewolde 1011003123
    13sv DFS 411005413
    14Sportclub Groessen 5 (zat)11003213
    15Tubantia 811003213
    16Union O23-211003213
    17Concordia-W 300000000
    18DVS'33 Ermelo 900000000
    19SV Twello O23-1100145-10
    20Arnhemse Boys Schuytgraaf 2100123-10
    21Avanti W. 4100123-10
    22DZC '68 10100123-10
    23Robur et Velocitas O23-2100146-20
    24V.V. Barneveld 4100113-20
    25DOS '37 6100113-20
    26SVZW 10100113-20
    27Swift '64 7100113-20
    28Hulzense Boys 5100125-30
    29ATC '65 9100114-30
    30Gorssel 3100115-40
    31SVI 8100116-50
    32DUNO D 3100128-60
    33IJVV 11100119-80
    34Groen Wit '62 71001010-100

    Poulestanden Union O23-2 ( Mannen beker reserve zaterdag 4e ronde Groep 3 4e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SKV 611004133
    2avc Heracles 411003033
    3DES 411003123
    4Sportclub Groessen 5 (zat)11002023
    5Sportclub Overdinkel 211002023
    6WVF O23-111003213
    7DVV O23-111001013
    8WHC 611001103
    9Enter Vooruit 600000000
    10Sparta Nijkerk O23-300000000
    11Zeewolde 1010011100
    12Zwolsche Boys 7100123-10
    13Union O23-2100101-10
    14VIOS V. 4100113-20
    15sv DFS 4100102-20
    16Tubantia 8100102-20
    17Concordia-W 3100114-30
    18HHC Hardenberg 16100103-30

    Poulestanden Union O23-2 ( O23 beker poulfase Groep 2 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union O23-23300111109
    2AWC O23-2320111566
    3Woezik O23-2310212843
    4Beuningse Boys O23-13003222-200