• Union Veteranen Zaterdag

  • Staf

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 10:30Leones VR1 - Union VR1Sportpark Het Zijvond
    27 mei. 11:00Union 5 - BVC '12 3Sportpark De Kluis
    27 mei. 12:00DVOL 2 - Union 2Sportpark Vossenpels
    27 mei. 12:00Beuningse Boys 5 - Union 4Sportpark De Ooigraaf
    27 mei. 12:00Union 3 - VVLK 2Sportpark De Kluis
    27 mei. 14:00Union 1 - Germania 1Sportpark De Kluis
    28 mei. 19:00Orion MO17-2 - Union MO17-2Sportpark Mariƫnbosch
    29 mei. 18:30Union JO13-4 - UHC JO13-2Sportpark De Kluis
    29 mei. 19:00Union JO19-3 - Woezik JO19-4Sportpark De Kluis
    30 mei. 18:30Eendracht '30 JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Maasvallei
    30 mei. 18:30Union JO11-7 - SJO Diosa-Niftrik JO11-1Sportpark De Kluis
    30 mei. 19:00Robur et Velocitas JO14-2 - Union JO14-1Sportpark Kerschoten
    31 mei. 19:00vv Ewijk MO17-1 - Union MO17-2Sportpark De Blatenplak
    1 jun. 19:00Union JO11-8 - UHC JO11-2GSportpark De Kluis
    2 jun. 08:30Blauw Wit JO11-3 - Union JO11-7Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    2 jun. 09:00Union JO9-7 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-11Sportpark De Kluis
    2 jun. 09:00Union JO11-1 - AWC JO11-2Sportpark De Kluis
    2 jun. 09:45AWC JO11-1 - Union JO11-2Sportpark De Wijchert
    2 jun. 09:45BOA-jc JO11-1G - Union JO11-6Sportpark Heppert
    2 jun. 10:00Union MO11-1 - Beuningse Boys MO11-1Sportpark De Kluis
    2 jun. 10:00Union JO11-3 - AWC JO11-4Sportpark De Kluis
    2 jun. 11:00Union JO15-4 - DVSG JO15-1Sportpark De Kluis
    2 jun. 12:45SC Millingen JO19-2 - Union JO19-3Sportpark De Hove
    2 jun. 14:30SVHA MO17-1 - Union MO17-1Sportpark De Nevelhorst
    2 jun. 15:00Union JO19-1 - Mifano JO19-1Sportpark De Kluis
    3 jun. 09:15UHC 3 - Union 4Sportpark Schaarweide
    3 jun. 09:30De Bataven 9 - Union 5Sportpark Walburgen
    3 jun. 12:00Union 3 - Brakkenstein 7Sportpark De Kluis
    4 jun. 19:00ST: De Treffers/DVSG MO17-1 - Union MO17-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    5 jun. 20:00Juliana '31 JO19-3 - Union JO19-3Sportpark De Kluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 mei.Woezik JO17-3 - Union JO17-39 - 7
    26 mei.ST: SVO '68/VVLK JO15-3 - Union JO15-41 - 4
    26 mei.Union JO17-1 - Margriet JO17-12 - 6
    26 mei.Union MO17-1 - Swift '64 MO17-11 - 0
    26 mei.Union JO19-3 - Beuningse Boys JO19-32 - 4
    26 mei.SC Bemmel JO15-2 - Union JO15-26 - 2
    26 mei.Union JO17-5 - Orion JO17-64 - 2
    26 mei.De Treffers 4 - Union 20 - 5
    26 mei.Union JO19-1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO19-11 - 2
    26 mei.Union JO17-4 - vv Ewijk JO17-2 -
  • Team indeling

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.