Nieuws

Fabian Krebbers verlengt voor 3 seizoenen

Geschreven op 16/12/2024

VV Union kiest voor continuïteit bij heren 1 met de verlenging van trainer Fabian Krebbers. Onder leiding van Fabian Krebbers speelt het 1e elftal al jaren stabiel in de tweede klasse. De afgelopen jaren is het elftal sterk verjongd, met véél jeugdspelers. Ondanks een wat mindere periode voor de winterstop, heeft het bestuur er al het vertrouwen in dat Fabian de juiste man is om het 1e elftal de komende jaren te leiden.

Jong en herkenbaar 1e elftal

Fabian Krebbers voelt zich thuis bij Union en is verheugd nog langer bij de club te blijven. “Union voelt voor mij als een tweede huis. We hebben een onwijs leuke, jonge en talentvolle groep. De afgelopen jaren zijn er veel jonge gasten vanuit de jeugd doorgestroomd naar het 1e elftal. Na de winterstop trainen er ook weer verschillende spelers mee vanuit de O19-1 en O17-1. We willen een eerste elftal hebben wat zoveel mogelijk bestaat uit jongens met binding met de club.”

Positieve energie binnen de vereniging

Fabian zet zich ook op andere manieren in voor de vereniging. Zo leidde hij afgelopen week de kerstbingo: “Ik merk ik dat er heel veel positieve energie is binnen de vereniging. Op de bingo was jong én oud aanwezig, jeugd en senioren. De O19-1 organiseert de bingo, het 1e elftal draait de donderdagavond en de vrouwen organiseren het oktoberfeest. En zo zijn er nog heel veel teams die dingen organiseren die ik nu vergoot. Dat vind ik heel mooi om te zien. Ik zit nu al jaren bij Union en voel me helemaal thuis. Ik kijk er dan naar uit om nog drie jaar in te zetten voor het 1e, de jeugd én de rest van de club!”

Ook interessant

WhatsApp Image 2026-01-28 at 09.11.53

Instroomactiviteiten voor de jongste jeugd

28/01/2026
WhatsApp Image 2026-01-10 at 15.07.51

Update: Nieuwjaarsborrel gaat door!

10/01/2026
Henk Giesbertz

In Memoriam Henk Giesbertz

09/01/2026
Nieuwjaarsborrel

Nieuwjaarsborrel 10 januari

09/01/2026
Henk Giesbertz

Overlijdensbericht Henk Giesbertz

31/12/2025