• Programma

  • Thuiswedstrijden komende maand
    Datum TijdWedstrijdDetails
    13 nov. 19:30Union JO16-1 - SDV Barneveld JO16-2
    13 nov. 21:00Union VR1 - SVO FC Maas en Waal VR1
    16 nov. 09:00Union JO10-4 - Dodewaard JO10-1G
    16 nov. 09:00Union JO13-4 - De Treffers JO13-4
    16 nov. 09:00Union JO15-1 - DTS Ede JO15-1G
    16 nov. 09:00Union MO11-1 - Oranje Blauw MO11-2
    16 nov. 09:00Union JO10-5 - De Treffers JO10-4G
    16 nov. 09:00Union MO13-2 - Ewijk MO13-1d
    16 nov. 09:00Union JO16-1 - VDZ JO16-1
    16 nov. 10:30Union JO11-2 - Lienden JO11-1
    16 nov. 10:30Union JO10-2 - SCE JO10-1
    16 nov. 10:30Union JO10-1 - VDZ JO10-2G
    16 nov. 11:00Union JO13-1 - FC Engelen JO13-1
    16 nov. 11:15Union JO15-2 - Beuningse Boys JO15-2
    16 nov. 12:00Union JO11-1 - AWC JO11-1
    16 nov. 12:00Union MO13-1 - SVHA MO13-1
    16 nov. 13:00Union JO17-3 - Eendracht '30 JO17-2
    16 nov. 13:00Union JO17-1 - Spero JO17-1
    16 nov. 14:30Union JO15-4 - SC Bemmel JO15-2
    16 nov. 15:00Union JO19-2 - RODA '28 JO19-1
    16 nov. 15:00Union JO19-3 - ESA JO19-5
    17 nov. 10:55Union 5 - Orion 13
    17 nov. 12:00Union 3 - WVW 2
    20 nov. 20:00Union VR1 - VVO VR1
    23 nov. 08:30Union JO9-2 - Trekvogels JO9-2
    23 nov. 09:00Union JO8-1G - Brakkenstein JO8-1
    23 nov. 09:00Union JO13-5 - Trekvogels JO13-3
    23 nov. 09:00Union JO11-3 - OSC JO11-4
    23 nov. 09:00Union JO10-5 - Brakkenstein JO10-2
    23 nov. 09:00Union JO13-2 - Orion JO13-2
    23 nov. 10:00Union JO11-2 - DTS Ede JO11-4G
    23 nov. 10:00Union MO11-1 - WVW MO11-1
    23 nov. 10:00Union JO9-1 - Blauw Wit JO9-2
    23 nov. 11:00Union JO15-2 - Blauw Wit JO15-1G
    23 nov. 11:00Union JO13-4 - ST: SVO '68/VVLK JO13-1
    23 nov. 11:00Union JO10-2 - Orion JO10-5
    23 nov. 13:00Union JO15-4 - SJO DVSG Germania JO15-1
    23 nov. 13:00Union MO19-1 - Eendracht '30 MO19-1
    23 nov. 15:00Union 2 - Beuningse Boys 4
    23 nov. 15:00Union JO17-2 - OSC JO17-3
    23 nov. 15:00Union JO19-2 - De Treffers JO19-2
    23 nov. 15:00Union JO19-3 - SC Bemmel JO19-3
    24 nov. 11:00Union 2 - VDZ 2
    24 nov. 11:00Union 6 - BVC '12 3
    24 nov. 12:00Union 4 - DVE-Trajanus 3
    24 nov. 14:00Union 1 - Varsseveld 1
    30 nov. 09:00Union JO11-3 - Blauw Wit JO11-2
    30 nov. 09:00Union JO10-3 - SCE JO10-3
    30 nov. 09:00Union JO13-3 - Blauw Wit JO13-3
    30 nov. 10:00Union JO10-4 - vv Ewijk JO10-1
    30 nov. 10:00Union JO10-1 - RKHVV JO10-2
    30 nov. 10:05Union MO13-2 - SC Bemmel MO13-1
    30 nov. 10:30Union G1 - TEC G1
    30 nov. 11:00Union JO15-3 - De Treffers JO15-3
    30 nov. 11:00Union JO13-1 - Margriet JO13-1
    30 nov. 11:00Union JO12-1 - Eendracht '30 JO12-1
    30 nov. 11:00Union JO16-1 - DVC '26 JO16-1
    30 nov. 12:00Union JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
    30 nov. 12:00Union MO13-1 - BVC '12 MO13-1
    30 nov. 13:00Union JO17-1 - SC Bemmel JO17-1
    30 nov. 13:00Union JO15-1 - SV TOP JO15-1
    30 nov. 15:00Union MO19-1 - ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1
    30 nov. 15:00Union JO19-1 - JVC Cuijk JO19-1
    1 dec. 10:30Union 5 - Elistha 2
    1 dec. 11:00Union VR1 - Beuningse Boys VR1
    1 dec. 12:30Union 3 - De Bataven 4
    7 dec. 08:30Union JO9-2 - Groesbeekse Boys JO9-1
    7 dec. 09:00Union JO13-4 - SCE JO13-3
    7 dec. 09:00Union JO10-5 - ESA JO10-8M
    7 dec. 10:00Union JO11-2 - Fortissimo JO11-1
    7 dec. 10:00Union JO10-4 - sv DFS JO10-1
    7 dec. 10:00Union MO11-1 - OSC MO11-2
    7 dec. 10:00Union MO13-2 - Jonge Kracht MO13-1
    7 dec. 10:30Union JO17-2 - SC Bemmel JO17-2
    7 dec. 11:00Union JO15-2 - Oranje Blauw JO15-1
    7 dec. 11:00Union JO13-1 - HVCH JO13-1
    7 dec. 11:00Union JO10-2 - DVOL JO10-2
    7 dec. 12:00Union JO11-1 - DVOL JO11-1
    7 dec. 13:00Union JO15-4 - Trekvogels JO15-3
    7 dec. 15:00Union 2 - Arnhemia 3
    7 dec. 15:00Union JO19-2 - Juliana '31 JO19-2
    7 dec. 15:00Union JO19-3 - ESA JO19-4
    8 dec. 11:00Union 2 - Leones 2
    8 dec. 11:00Union 5 - NSVV FC Kunde 5
    8 dec. 12:00Union 3 - Germania 2
    8 dec. 14:00Union 1 - Spero 1
    11 dec. 20:00Union VR1 - Morado CF VR1
  • Uitwedstrijden komende week
    Datum TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 08:30SC Bemmel JO11-4 - Union JO11-3Sportpark Ressen
    16 nov. 08:30Trekvogels JO10-3 - Union JO10-3Sportpark De Kwakkenberg
    16 nov. 08:30SCE JO9-1 - Union JO9-1Sportpark Lindenholt
    16 nov. 09:00AWC JO13-2 - Union JO13-2Sportpark De Wijchert
    16 nov. 09:45Orion JO12-3 - Union JO12-1Sportpark Mariƫnbosch
    16 nov. 10:00Oranje Blauw JO13-2 - Union JO13-5Sportpark Staddijk-Noord
    16 nov. 10:00De Treffers JO9-3 - Union JO9-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    16 nov. 11:00SJO DVSG Germania JO8-1 - Union JO8-1GSportpark De Horst (Groesb.)
    16 nov. 12:00Eendracht G1G - Union G1Sportpark Over het Lange Water
    16 nov. 12:30Beuningse Boys JO15-4 - Union JO15-3Sportpark De Ooigraaf
    16 nov. 13:15OSC JO13-4 - Union JO13-3Sportpark Nieuw Balveren
    16 nov. 14:00SJO DVSG Germania JO17-1 - Union JO17-2Sportpark De Horst (Groesb.)
    16 nov. 14:15Colmschate '33 MO19-1 - Union MO19-1Sportpark Colmschate '33
    16 nov. 15:00MASV 2 - Union 2Sportpark Malburgen-West
    16 nov. 15:00Bennekom JO19-1 - Union JO19-1Sportpark De Eikelhof
    17 nov. 09:45DVSG 4 - Union 6Sportpark De Horst (Groesb.)
    17 nov. 12:00Woezik VR2 - Union VR1Sportpark Woezik
    20 nov. 18:45Beuningse Boys JO12-2 - Union JO12-1Sportpark De Ooigraaf
    23 nov. 08:30Woezik JO11-1 - Union JO11-1Sportpark Woezik
    23 nov. 09:00Dodewaard JO13-1 - Union JO13-3Sportpark De Eng
    23 nov. 09:30Uchta JO10-1 - Union JO10-4Sportpark De Hoeken
    23 nov. 10:00sv DFS JO16-1 - Union JO16-1Sportpark 't Heerenland
    23 nov. 11:00Brakkenstein JO10-1 - Union JO10-3Sportpark Brakkenstein
    23 nov. 11:15Theole JO13-1 - Union JO13-1Sportpark Drumpt
    23 nov. 11:20SML JO10-2 - Union JO10-1Sportpark De Bakenberg
    23 nov. 11:30SC Bemmel JO15-1 - Union JO15-1Sportpark Ressen
    23 nov. 11:45OSC MO13-1 - Union MO13-2Sportpark Nieuw Balveren
    23 nov. 12:00Juliana '31 JO17-1 - Union JO17-1Sportpark De Broeklanden
    23 nov. 12:30AAC-Olympia JO15-1 - Union JO15-3Sportpark De Polenkamp
    23 nov. 13:00DVOL MO13-1 - Union MO13-1Sportpark Vossenpels
    23 nov. 15:15Jonge Kracht JO19-1 - Union JO19-1Sportpark Schalkshof
    23 nov. 16:00Juliana '31 JO17-5 - Union JO17-3Sportpark De Broeklanden
    24 nov. 09:30Trekvogels 6 - Union 3Sportpark De Kwakkenberg
    24 nov. 11:00RKPSC VR1 - Union VR1Sportpark De Pauwengaard
    24 nov. 12:30Spero 8 - Union 5Sportpark De Pas
    30 nov. 08:30Trekvogels MO11-1 - Union MO11-1Sportpark De Kwakkenberg
    30 nov. 08:30DIO '30 JO11-2 - Union JO11-2Sportpark De Gelenberg
    30 nov. 08:30Woezik JO10-4 - Union JO10-5Sportpark Woezik
    30 nov. 08:30DVOL JO9-2 - Union JO9-2Sportpark Vossenpels
    30 nov. 08:45Orion JO13-5M - Union JO13-4Sportpark Mariƫnbosch
    30 nov. 09:00Eendracht '30 JO8-1 - Union JO8-1GSportpark De Maasvallei
    30 nov. 09:45Juliana '31 JO15-5 - Union JO15-4Sportpark De Broeklanden
    30 nov. 09:45OSC JO9-2G - Union JO9-1Sportpark Nieuw Balveren
    30 nov. 10:30Aquila JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Zeven Morgen
    30 nov. 11:45De Treffers JO10-3 - Union JO10-2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    30 nov. 12:00SV Hatert JO17-1 - Union JO17-2Sportpark Vossendijk
    30 nov. 13:00ST: UHC/Batavia JO15-1 - Union JO15-2Sportpark Schaarweide
    30 nov. 14:00Elsweide 2 - Union 2Sportpark Elsweide
    30 nov. 15:15Eldenia JO19-3 - Union JO19-3Sportpark Elden
    1 dec. 10:00SVHA 4 - Union 6Sportpark De Zandakkers
    1 dec. 10:30VIOD 2 - Union 2Sportpark Dichteren
    1 dec. 12:00Woezik 6 - Union 4Sportpark Woezik
    1 dec. 14:00DIO '30 1 - Union 1Sportpark De Gelenberg
    7 dec. 08:30AWC JO9-2 - Union JO9-1Sportpark De Wijchert
    7 dec. 08:30Blauw Wit JO12-1 - Union JO12-1Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    7 dec. 08:30DVOL JO10-6 - Union JO10-3Sportpark Vossenpels
    7 dec. 08:45De Treffers JO13-4 - Union JO13-5Sportpark Zuid (Groesbeek)
    7 dec. 09:30Groessen JO10-1 - Union JO10-1Sportpark Heggeakkers
    7 dec. 10:00Groesbeekse Boys JO8-1 - Union JO8-1GSportpark De Breedeweg
    7 dec. 10:15Beuningse Boys JO13-2 - Union JO13-2Sportpark De Ooigraaf
    7 dec. 10:30SKV G1 - Union G1Sportpark De Zoom
    7 dec. 12:00SC Bemmel JO13-5 - Union JO13-3Sportpark Ressen
    7 dec. 12:45Overasseltse Boys JO17-1 - Union JO17-3Sportpark De Passelegt
    7 dec. 13:00BVC '12 JO15-2 - Union JO15-3Sportpark 't Groothuis
    7 dec. 13:00De Treffers JO15-1 - Union JO15-1Sportpark Zuid (Groesbeek)
    7 dec. 14:30SDV Barneveld JO16-2 - Union JO16-1Sportpark Norschoten
    7 dec. 14:35VDZ JO19-1 - Union JO19-1Sportpark 't Cranevelt
    7 dec. 14:45OSC JO17-1 - Union JO17-1Sportpark Nieuw Balveren
    8 dec. 09:30NSVV FC Kunde 4 - Union 4Sportpark GYMNASION
    8 dec. 11:00Alverna 5 - Union 6Sportpark Bospad
    8 dec. 14:00Spero VR1 - Union VR1Sportpark De Pas