• Thuiswedstrijden komende maand
    Datum TijdWedstrijdDetails
    28 feb. 19:00Union VR3 - DIO '30 VR1
    28 feb. 21:00Union VR2 - ZVV Ede VR1
    2 mrt. 09:00Union JO13-4JM - Heumen JO13-1
    2 mrt. 09:00Union JO11-4 - SC Millingen JO11-2
    2 mrt. 09:00Union JO8-5 - Trekvogels JO8-3
    2 mrt. 09:00Union JO8-1 - DSZ JO8-1
    2 mrt. 09:00Union JO9-1 - Blauw Wit JO9-2
    2 mrt. 10:30Union JO7-1 - AWC JO7-2
    2 mrt. 10:30Union JO8-4 - NEC JO8-1
    2 mrt. 10:30Union JO10-4 - Quick 1888 JO10-3
    2 mrt. 11:00Union JO15-2JM - Juliana '31 JO15-2
    2 mrt. 11:00Union JO14-1JM - Spero JO14-1
    2 mrt. 11:10Union JO7-1 - Blauw Wit JO7 Rood
    2 mrt. 13:00Union JO15-1 - Eendracht '30 JO15-1
    2 mrt. 13:00Union JO17-1 - SVHA JO17-1
    2 mrt. 15:00Union JO17-2 - S.V. Kilder JO17-1
    3 mrt. 11:00Union 3 - AWC 3
    3 mrt. 11:00Union 2 - SC Bemmel 3
    3 mrt. 11:00Union 6 - Nijmegen 4
    3 mrt. 13:00Union 4 - Kolping-Dynamo 5
    4 mrt. 19:00Union VR1 - FC Gonemo VR1
    5 mrt. 21:00Union 1 - Madereros C.F. 1
    8 mrt. 18:00Union JO13-3JM - Blauw Wit JO13-1
    9 mrt. 08:30Union JO7-1 - Blauw Wit JO7 Rood
    9 mrt. 08:50Union JO7-1 - Overasseltse Boys JO7-1
    9 mrt. 09:00Union JO11-4 - De Treffers MO11-1
    9 mrt. 09:00Union JO8-5 - Juliana '31 JO8-3
    9 mrt. 09:00Union JO10-2 - Brakkenstein JO10-1
    9 mrt. 09:00Union JO8-1 - Quick 1888 JO8-2
    9 mrt. 09:00Union JO13-2 - Quick 1888 JO13-3JM
    9 mrt. 10:30Union JO8-2 - Orion JO8-3
    9 mrt. 10:30Union JO10-3 - NEC JO10-2
    9 mrt. 11:00Union JO14-2 - DZC '68 JO14-2JM
    9 mrt. 11:00Union JO14-3JM - AAC-Olympia JO14-1
    9 mrt. 12:15Union JO19-1 - Woezik JO19-4
    9 mrt. 13:00Union JO17-4 - SCE JO17-2
    9 mrt. 13:00Union O23-2 - BVC '12 O23-1
    9 mrt. 15:00Union JO17-3JM - Beuningse Boys JO17-4
    10 mrt. 11:00Union VR1 - VDZ VR2
    10 mrt. 13:00Union VR2 - Leones VR1
    10 mrt. 14:00Union 1 - Schijndel/DE WIT 1
    13 mrt. 21:00Union VR2 - Morado CF VR1
    13 mrt. 22:00Union VR3 - Brakkenstein VR1
    16 mrt. 09:00Union JO14-3JM - OSC JO14-3
    16 mrt. 09:00Union JO11-1 - SC Bemmel JO11-1
    16 mrt. 09:00Union JO13-1 - Bennekom JO13-3
    16 mrt. 09:00Union JO10-1 - De Treffers JO10-3
    16 mrt. 09:00Union JO9-1 - Orion JO9-6
    16 mrt. 09:00Union JO8-3 - DVSG JO8-1
    16 mrt. 09:50Union JO7-1 - Blauw Wit JO7 Oranje JM
    16 mrt. 10:30Union JO10-4 - Woezik JO10-5
    16 mrt. 10:30Union JO12-1JM - Juliana '31 JO12-3
    16 mrt. 10:30Union JO11-2 - Brakkenstein JO11-4
    16 mrt. 10:30Union JO8-4 - Quick 1888 JO8-3
    16 mrt. 11:00Union JO14-1JM - SDV Barneveld JO14-1JM
    16 mrt. 11:00Union JO13-4JM - DIO '30 JO13-3
    16 mrt. 12:00Union JO11-3 - DVOL JO11-6
    16 mrt. 13:00Union JO15-1 - Nijmegen JO15-1
    16 mrt. 13:00Union JO15-2JM - Lienden JO15-1JM
    16 mrt. 15:00Union JO16-1JM - Quick 1888 JO16-1
    16 mrt. 15:00Union JO17-1 - SML JO17-2
    16 mrt. 15:00Union JO17-3JM - DVSG JO17-1
    17 mrt. 11:00Union 5 - Beuningse Boys 6
    17 mrt. 11:00Union 6 - Overasseltse Boys 4
    17 mrt. 11:00Union 3 - Niftrik 2
    17 mrt. 13:00Union 4 - Orion 9
    17 mrt. 13:00Union 2 - Orion 3
    19 mrt. 22:00Union 1 - Madereros C.F. 3
    23 mrt. 09:00Union JO13-2 - Alverna JO13-1
    23 mrt. 09:00Union JO14-2 - Overasseltse Boys JO14-1
    23 mrt. 10:30Union JO12-2 - AVIOS/DBV JO12-2JM
    23 mrt. 10:30Union JO12-1JM - Brakkenstein JO12-2
    23 mrt. 10:30Union G1 - UDI'19/CSU G1
    23 mrt. 11:00Union JO13-3JM - Overasseltse Boys JO13-1
    23 mrt. 12:15Union JO19-1 - NEC JO19-1
    23 mrt. 13:00Union JO16-1JM - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-1
    23 mrt. 13:00Union JO17-4 - Union JO17-3JM
    23 mrt. 15:00Union JO17-2 - De Bataven JO17-3
    24 mrt. 11:00Union VR1 - Alverna VR1
    24 mrt. 13:00Union VR2 - Brakkenstein VR1
    24 mrt. 14:00Union 1 - SSS'18 1
  • Uitwedstrijden komende week
    Datum TijdWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 18:00AWC JO8-3 - Union JO8-4Sportpark De Wijchert
    28 feb. 19:00sv DFS JO17-1 - Union JO17-3JMSportpark 't Heerenland
    29 feb. 20:00Olympia'18 1 - Union 1Sportpark Pelzer
    1 mrt. 20:30SC Nowruz VR1 - Union VR1Matenpark (Apeldoorn)
    2 mrt. 08:30Orion JO13-3 - Union JO13-3JMSportpark Mariënbosch
    2 mrt. 08:30Blauw Wit JO8-1 - Union JO8-2Sportpark De Schoonhorst
    2 mrt. 08:30AWC JO11-3 - Union JO11-2Sportpark De Wijchert
    2 mrt. 09:00Groesbeekse Boys JO8-1JM - Union JO8-3Sportpark De Breedeweg
    2 mrt. 09:00Groesbeekse Boys JO10-1 - Union JO10-2Sportpark De Breedeweg
    2 mrt. 09:00Brakkenstein JO11-1 - Union JO11-1Sportpark Brakkenstein
    2 mrt. 09:30BVC '12 JO14-2 - Union JO14-3JMSportpark 't Groothuis
    2 mrt. 10:00DDV '23 JO10-1 - Union JO10-1Sportpark De Kempkes
    2 mrt. 10:50Brakkenstein JO7-1 - Union JO7-1Sportpark De Kluis
    2 mrt. 11:00Aquila JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Zeven Morgen
    2 mrt. 11:30sv DFS JO17-1 - Union JO17-4Sportpark 't Heerenland
    2 mrt. 12:00HAVO JO14-1 - Union JO14-2Sportpark De Notenboom
    2 mrt. 13:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-1 - Union JO16-1JMSportpark De Schuytgraaf
    2 mrt. 13:30Orion JO10-5 - Union JO10-3Sportpark Mariënbosch
    2 mrt. 14:00Juliana '31 JO19-3 - Union JO19-1Sportpark De Broeklanden
    2 mrt. 14:30Brakkenstein JO17-1 - Union JO17-3JMSportpark Brakkenstein
    2 mrt. 15:00AWC O23-2 - Union O23-2Sportpark De Wijchert
    3 mrt. 11:30Victoria Boys VR2 - Union VR1Victor Stadion
    3 mrt. 12:30DIO '30 VR1 - Union VR2Sportpark De Gelenberg
    3 mrt. 14:30Berghem Sport 1 - Union 1Sportpark de Koppelsteeg
    6 mrt. 21:00Morado CF VR2 - Union VR3Huisman O.C. de (Nijmegen)
    8 mrt. 19:00Brakkenstein JO11-2 - Union JO11-3Sportpark Brakkenstein
    9 mrt. 08:30DVOL JO8-3 - Union JO8-3Sportpark Vossenpels
    9 mrt. 09:00SCE JO11-3 - Union JO11-2Sportpark Lindenholt
    9 mrt. 09:00Woezik JO11-2JM - Union JO11-1Sportpark Woezik
    9 mrt. 09:10AWC JO7-1 - Union JO7-1Sportpark De Schoonhorst
    9 mrt. 09:45OSC JO10-3 - Union JO10-1Sportpark Nieuw Balveren
    9 mrt. 10:15Blauw Wit JO8-2 - Union JO8-4Sportpark De Schoonhorst
    9 mrt. 10:30Beuningse Boys JO10-3 - Union JO10-4Sportpark De Ooigraaf
    9 mrt. 11:00SCE JO13-2 - Union JO13-4JMSportpark Lindenholt
    9 mrt. 11:15DVOL JO13-1 - Union JO13-1Sportpark Vossenpels
    9 mrt. 11:15DVV JO14-1 - Union JO14-1JMSportpark Horsterpark
    9 mrt. 11:45Orion JO9-5 - Union JO9-1Sportpark Mariënbosch
    9 mrt. 13:00SCP JO16-1 - Union JO16-1JMSportpark Schravenhof
    9 mrt. 13:10OBW, JO17-2JM - Union JO17-2Sportpark Hengelder
    9 mrt. 13:15SC Bemmel JO15-2 - Union JO15-1Sportpark Ressen
    9 mrt. 13:30OBW JO17-1 - Union JO17-1Sportpark Hengelder
    9 mrt. 14:45DTS '35 Ede JO15-2 - Union JO15-2JMSportpark Inschoten
    10 mrt. 09:30De Bataven 3 - Union 2Sportpark Walburgen
    10 mrt. 10:30DDV '23 4 - Union 5Sportpark De Kempkes
    10 mrt. 11:00DIOSA 5 - Union 6Sportpark De Wissen
    10 mrt. 12:15Beuningse Boys 3 - Union 3Sportpark De Ooigraaf
    10 mrt. 13:00Nijmegen 2 - Union 4Sportpark Oscar Carre
    11 mrt. 21:00SML 1 - Union 1Valkenhuizen (Arnhem)
    15 mrt. 19:00Trekvogels VR1 - Union VR1Ark van Oost Sporthal (Nijmegen)
    16 mrt. 08:30AWC JO8-2 - Union JO8-1Sportpark De Wijchert
    16 mrt. 09:00Brakkenstein JO8-2 - Union JO8-2Sportpark Brakkenstein
    16 mrt. 09:30Juliana '31 JO7-1 - Union JO7-1Sportpark Brakkenstein
    16 mrt. 09:45De Treffers JO8-7 - Union JO8-5Sportpark Zuid (Groesbeek)
    16 mrt. 10:00DDV '23 JO11-2 - Union JO11-4Sportpark De Kempkes
    16 mrt. 10:10Brakkenstein JO7-1 - Union JO7-1Sportpark Brakkenstein
    16 mrt. 10:30Achilles '29 JO13-1 - Union JO13-2Sportpark De Heikant
    16 mrt. 10:30Vianen Vooruit G1 - Union G1Sportpark Vianen Vooruit
    16 mrt. 11:00ST UHC/Batavia JO12-1 - Union JO12-2Sportpark Schaarweide
    16 mrt. 12:00WVW JO13-1 - Union JO13-3JMSportpark De Kamp
    16 mrt. 12:15Orion JO10-8 - Union JO10-3Sportpark Mariënbosch
    16 mrt. 12:30Brakkenstein JO17-1 - Union JO17-4Sportpark Brakkenstein
    16 mrt. 12:30Spero JO14-2 - Union JO14-2Sportpark De Pas
    16 mrt. 13:00SDZZ, JO17-1JM - Union JO17-2Sportpark De Griethse Poort
    16 mrt. 13:30Orion JO10-4 - Union JO10-2Sportpark Mariënbosch
    16 mrt. 14:30ESA O23-1 - Union O23-2Sportcentrum Rijkerswoerd
    16 mrt. 17:00Trekvogels JO19-2 - Union JO19-1Sportpark De Kwakkenberg
    17 mrt. 10:45Alverna VR2 - Union VR2Sportpark Bospad
    17 mrt. 11:00De Tukkers VR2 - Union VR1Sportpark Loarkamp
    17 mrt. 14:30Rhode/VSB 1 - Union 1Sportpark De Neul
    19 mrt. 19:00Morado CF VR1 - Union VR3Huisman O.C. de (Nijmegen)
    23 mrt. 10:00AWC JO13-2 - Union JO13-1Sportpark De Wijchert
    23 mrt. 10:15OSC JO15-2 - Union JO15-1Sportpark Nieuw Balveren
    23 mrt. 11:00Eendracht '30 JO13-1 - Union JO13-4JMSportpark De Maasvallei
    23 mrt. 11:00Blauw Wit JO14-2 - Union JO14-3JMSportpark De Schoonhorst
    23 mrt. 12:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-3 - Union JO15-2JMSportpark De Schuytgraaf
    23 mrt. 12:30SKV JO14-1JM - Union JO14-1JMSportpark De Zoom
    23 mrt. 13:00Union JO17-4 - Union JO17-3JMSportpark De Kluis
    23 mrt. 14:45Spero JO17-1 - Union JO17-1Sportpark De Pas
    24 mrt. 10:30Kolping-Dynamo 6 - Union 6Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
    24 mrt. 11:00Orion 13 - Union 3Sportpark Mariënbosch
    24 mrt. 11:30Rood Wit 3 - Union 4Sportpark Rood-Wit
    24 mrt. 12:00Woezik 9 - Union 5Sportpark Woezik
    26 mrt. 22:00Morado CF 2 - Union 1Huisman O.C. de (Nijmegen)